Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość kurcze gdzie jest Robalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etapy rozwoju męża W PIERWSZYM ROKU MAŁŻEŃSTWA MĄŻ MÓWI: Och, cukiereczku, to Twoje pociąganie noskiem naprawdę bardzo mnie martwi. Nie przyjmuję do wiadomości, że w domu tyle do zrobienia. Równie dobrze ja się mogę wszystkim zająć. Najrozsądniej będzie położyć Cię na kilka dni do szpitala. Odpoczniesz sobie. Wiem, że jedzenie tam jest nędzne, więc będę przynosił Ci do szpitala jedzenie na wynos z tej Twojej ulubionej włoskiej restauracji. Załatwię wszystko z oddziałową. DRUGI ROK: Posłuchaj, kochanie, nie podoba mi się dźwięk Twego kaszlu. Zawołam lekarza, niech wpadnie tutaj i obejrzy Twoje gardło. Dlaczego nie położysz się do łóżka i nie odpoczniesz? TRZECI ROK: Może lepiej byś się położyła. Kiedy czujesz, że choroba atakuje, na pewno potrzebujesz odpoczynku. Przyniosę Ci coś - mamy gdzieś w domu jakąś zupkę w puszce? CZWARTY ROK: Bez sensu, żebyś gdziekolwiek wychodziła skoro jesteś przeziębiona. Kiedy skończysz mycie naczyń, wykąpiesz dzieci i położysz je spać, powinnaś też się położyć! PIĄTY ROK: Dlaczego nie weźmiesz aspiryny? SZÓSTY ROK: Powinnaś przepłukać gardło jakimś płynem, zamiast siedzieć tak i szczekać jak pies! SIÓDMY ROK: Do jasnej cholery, przestań kichać i kaszleć! Chcesz żebym się zaraził i dostał zapalenia płuc? Ruszyłabyś tyłek i przyniosła z apteki jakieś leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->kurcze gdzie jest Robalek kurcze jak by siem czytało topik _kaflka_ to by siem kurcze wiedziało, że Robalek był na rypkach ...ciężko pracuje i ma Robalkowom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Robal --> TWA to buziaki a reszcie tylko pozdro ? :D Nieładnie ! TWA --> piszesz smysa, że dzień stracony ... fakt. Ja pracuję żebyś ty mogła mi te smysy wysyłać ! :D MB już jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowcia Ty masz swoich frajerów :p a ja Robalątko, które pojechało łowić szczupaka!!! och poczuć smak MB...[TWA marzy] rano było gorąco a tera kapuśniak i to nie jest polewka! Zuch Stefek Burczymucha siem odezwał :D życzliwy był dzisiaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu...jeden wpis mi nie poszedł chyba :O Nieładnie, nieładnie... Mój komp zyje własnym życiem i tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie zablokowalam konto w banku:P i beda teraz mi odsetki rosly bo nie mam jak ich wydac;) kawke stawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kim ja siem zadaje?????????????????????????????????????? jedna nie może przestać pić MB(flow42), druga wydaje za dużo kasy(elldiska), trzecia lata po topikach(KO)..a Ty Monia od czego jesteś uzależniona? [TWA dumna jak paw bo WOLNA jest od wszelakich pokus!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze nie wiesz TWA??? Oooo...No przecież od wszystkiego - i kawkę chleję i kaskę wydaję i po topikach latam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konto odblokowane, kasa poszla.... na pocieszenie napic sie tylko moge;) MB albo cosik mocniejszego i po topikach poganiam:P na innych nickach zeby mnie sledczy nie wytropili;) pąpka super rzecz!! ja na stacje musze gnac... na nogach, bo w kulkach powietza brak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwóch mnichów buddyjskich – młody i stary – wracało do klasztoru. Padał deszcz i było błoto. Młoda, piękna kobieta poprosiła, żeby ją przenieśli przez kałużę. Młodszy wahał się, bo reguły zakonne zabraniały mu dotykać kobiet. A starszy bez namysłu przeniósł ją przez kałużę. Poszli dalej. Ale młodszy wciąż był zadumany. W końcu nie wytrzymał i mówi: -Mistrzu, dlaczego dotknąłeś tej kobiety? Przecież nam nie wolno. A starszy mnich na to: -Widzisz, ja ją przeniosłem, postawiłem i poszedłem dalej, a ty ją ciągle niesiesz... polecam świetny artykuł w onecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phiii...też na googlach się znam :D \"Quantum est uni placere viro!\" :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myjem czarne dziecko (chyba to nie moje :O??), jem zółty ser i pije czerwoną herbatę ale ona jest czarna :O I sprzatam szare koty ...dużo ja robię, bardzo dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×