Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze, mam migrenę! Lekarz na to: - Migrenę może mieć królowa angielska, panią tylko łeb nap...dala. ______________________________ Przychodzi baba do ginekologa, rozbiera się i siada na fotel. - Bardzo mnie boli tam w środku. Wyżej, jeszcze wyżej... - Podejrzewam, że jest to zapalenie migdałów. ______________________________________________ Przyszła połowa baby do lekarza. Lekarz pyta: - Co się stało? - Mąż mnie przerżnął. - A gdzie druga połowa? - Wypiliśmy... baba idzie lulejszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA chwale Cie!!!!!!! stopka zarąbista!!!!!! od jutra u mnie w domu niby na odchudzanie sok z ananasa:D wiesz ze ananas tez ma wlasciwosci odchudzajace? /chyba:P /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pu-Erh z Ananasem Lipton (sama idem kupic i będem pić) Ananas wspaniale pachnie i smakuje. Zawiera niewiele kalorii (56 w 100g) więc polecany jest w diecie odchudzającej. To jednak nie wszystkie jego zalety, gdyż ananas jest też źródłem bromeliny, czyli enzymu przyśpieszającego przyswajanie białka. Należy pamiętać, że enzym ten występuje tylko w świeżych owocach - ananasy z puszki nie mają takich właściwości odchudzających, tym bardziej że zawierają o wiele więcej kalorii.(cukier) A umnie jeszcze jeden kitaszek stoi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angélique - czy ktoś pamięta kim była jasnowłosa ponętna Markiza? w dramacie kostiumowym, który ma 40 lat... mam pierwszy z 5 filmuf:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuro zakończyło prace papiurkowom na dzisiaj ...karteczki w koszulkach...buzka TWA uśmiechnięta... A Flowka w rozpuście siem tarza...pudło w pracy...MB degustuje...pewnie jeszcze w lodem i cypitrynkom...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak interpretować sformułowania w pracach naukowych: Bardzo często w pracach naukowych pojawiają się dziwne sformułowania. Oto jak należy je interpretować: 1. Od dawna wiadomo, że... - Nie chciało mi się szukać pracy źrodlowej... 2. ...można dostrzec wyraźna tendencję... -...trudno wyciagnać sensowne wnioski... 3. ...o wielkim znaczeniu teoretycznym i praktycznym - ...mnie to interesuje 4. Znalezienie ostatecznej odpowiedzi na te pytania nie bylo na razie możliwe - Eksperyment się nie udał, ale może uda się kiedyś opublikować końcowe wyniki 5. Trzy spośród zestawów danych wybrano do szczegółowej analizy - ...pozostałe sie nie nadawaly 6. Przedstawione są typowe wyniki - Są to najlepsze wyniki 7. Najdokladniejsze wyniki otrzymał Maliniak - Maliniak to mój asystent 8. uznaje się, że... - ja uznaję, że... 9. powszechnie uznaje sie, że... - paru facetów tak uważa... 10. Jest jasne, ze wiele dalszej pracy nalezy wlożyc, zanim pelna odpowiedz stanie sie możliwa - Nic z tego nie rozumiem 11. ...poprawne z dokładnoscią do rzędu wielkości... - ...źle... 12. Oczekuje się, że niniejszy artykuł pobudzi zainteresowania ta dziedziną - Ten artykuł jest marny, ale inne w tej dziedzinie są podobne 13. Staranna analiza posiadanych wynikow... - Trzy strony notatek zamazaly się, gdy potrąciłem szklankę z piwem... 14. ...bardzo ważne pole odkrywczych badań - ...bezużyteczny temat zasugerowany przez zwierzchników 15. Składam podziękowania mgr. Nowakowi za pomoc w pracy doświadczalnej, a dr. Kowalskiemu za cenne dyskusje - Nowak odwalił czarną robotę, a Kowalski wyjaśnił mi, co znaczają wyniki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam-jesli możecie zerknijcie na mój link- dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oblecialam pare urzedow, sądów i klientów - w starych ciuchach wypilam kilka kaw tez w starych ciuchach za to kolczyki odnalezione wczoraj dzieki TWA zrobily furrore:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie pomoglo:D widac nie na to swiecili:P ale i tak fajnie bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jednak nie na to:D powinni na c3 albo w lewo pojsc a oni sie uparli pomiedzy:P ide popracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka Piękna chcialam Ci uprzejmie przypominieć, że w roku ubiegłym [przypomniało siem TWA o tym wydarzeniu na ulicy] miałaś mi na walentego kupić 30 cm linijkem zielonom i co? nie kupiłaś a ta stara już siem zużyła od ciągłego mierzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ZWIĄZKU Z TYM , ŻE kAFKOWE lUDZIKI pRACUJOM żARLIWIE, zARABIAJONC NA CHLEP, ja tyż nie wyróżniam siem i wykonam pracem, która polega na usuwaniu zabrudzeń powszechnych z chodzaczy stopowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilowo jestem w peru i mam na głowie maskem z okiem z kropkom a drugim okiem z kreskom...bardzo głośno wołać !!!!!!! jak ktuś cuś chce :D Fanom GA przypominam DZIŚ - POLSAT GODZ, 20.30!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×