Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

witam o poranku! Wróciłam z żebrania, deszcz padał i jakoś jakby mniej gorąco było, zara idem na inny róg, bo na moim już wyczerpałam możliwości...heh taki los biednej TWA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szypko napisze ze jestem zanim ktos zauwazy :P lece do cyferek wczoraj bylo wielkie buuuuum i wylaczylo mi wszystkie kompy😭 a ja swietowalam ze sponiewieraczem w reku wiec wolalam tych kompow nie odpalac... guuuupia sie robie po sponiewieraczach:P buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałobyć zanim ktoś zauważy że oderwałam wzrok od cyferek:P wypiłam chyba już setną kawę a dalej mi się spać chce wracam do cyferek... pojawię się jak net łaskawie mi pozwoli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna przy takim komunikacie restarcik zrób - będzie szybciej:) mam takiego pececika co to uwielbia zrzucać sobie pamięć. Nawet kiedyś informatyk mi próbował tłumaczyć dlaczego tak się dzieje ale nie pamiętam:) w tej materii dość lajkonik jestem:) pamietam tylko tylko tyle że jakąś szybkość miałam podpitą i cośtam nie nadążało:D O! i mnie rozproszyli i wenę straciłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tyż robiłam, stałam o piątej pod brzuskom i układałam patrząc w niebo wierszyka, i jak przytargałam swe zmokłe ciałko do domu ...to zapomniałam...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jom można nabyć ? nic sobie nie przypominam, żebym nabywała:P A jakom mi dajesz gwarancjem, że jak będem miala pisaczka przy sobie...to wtedy zleci mi wena na musk? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idem siem wylegiwać z Zawadom ale nie będzie mi zawadzał! W kwestii pogody ...to jak pisała prasa rok 2007 będzie gorący...czasami popada gorący deszcz...czasami gorąca mgła zasnujem drogi ...a jeszcze w innych dniach gorące chmury zakryjom niebo! :P tak wynika z żarliwych i pedantycznych obserwacji TWA dwunastu dni....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×