Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Nius sobotni wiosenny!!! 🌼Wiosna kwitnie wkoło...tak nie śmiejcie siem :D u mnie lwie paszcze...a u somsiaduf nagietki i pelargonie...i już czupki widać żonkili i tulipanuf i konwalii!:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przystojnym w tym tygodniu mówimy : NIE Bo jak TWA wyśle SPAT................uuuuuuuuuuuuuuuuuu......... ....................pifpafpif paf..................wracam do swojego kryminału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku! Wy se walczcie ja tam tam będem po swojemu mieszać powietrze ammosferyczne, żeby nastąpiła absorpcja i rozroszenie kulek z puszkuf, pyłkuf i innych zanieczyszczeń, które pomyliły siem i tera pod wpływem uderzeć drutuf z kujem trafiom na swoje(lub nie) miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spenetrowałam wnętrze w poszukiwaniu czupka druta...ciach i decyzja podjęta ...należy zdefragmentować KK i zanalizować półki w poszukiwaniu cieniutkiego plasterkowacza :D Jestem świadoma, wciąż to przed oczami mam...komfort mojej psychice daje taka cieniutka szyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzejmie donosze ze w ramach udawania ze anoduje aluminium zakupilam troche podrabianego zlota w dybergu:D;):P muszem sie w towarzystwie jakos sprzedawac;) a teraz idem myslec jak stworzyc biala szafke z wyskakujacym krasnalem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bede tylko miala 5 min wolne to poslucham;) leoparda wciaz nie ma😭 ide zarabiac na podrabiane zloto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakres świadczeń socjalnych gwarantowanych wynikajacych z budżetu państwa przyjętego na rok 2007 Minister - porsche, whisky i artystki Poseł - mercedes, koniaki i kociaki Dyrektor - opel, starka i sekretarka Kierownik - fiat, wyborowa i koleżanka biurowa Pracownik umysłowy - autobus, czysta czerwona i własna żona Pracownik wykwalifikowany - motocykl, 2 piwa i byle dziwa Robotnik - łopata, taczki i dupa sprzątaczki Chłop - bimber, kilka uli i dupa krasuli Bezrobotny - modlitwa, łączka i własna rączka Flowka ma być sprośnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadubowiec irasiad wykształciuchy kobieton Ubekistan czasowstrzymywacz układ kartofel kaczorland giertychowa matura łże-elity nadużycie semantyczne rydzykanci Które słowo podoba Wam siem najbardziej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto poranne powitanie! Wstawać...oczka otwierać...powolutku do robotki...bo żyje mi siem coraz mniej dostatniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegiełam...jestem chora.... nie jestem w stanie się wywlec z chałupy.... wszystko mnie boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny ;) Wskoczylem tak ukradkiem do bankowego mkompa wiec mam moznosc odezwania sie i powiedzenia ze zyje ;) teraz to jakies dwa miesiace bede bez kompa wiec zostanie tylko fon ..ale sie porobilo ,tak to jest byc bezdomnym :) pozdrawiam i zycze milego wieczorka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dzisiejsza praca nie jest efektywna:O dwa miesiące bez kompa??? o rany!! to gorsze niż odchudzanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby się tak zastanowić i zrobić taką luźną interpretację to w niektórych materiach jestem dziś bardzo wydajna :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka alergie mam kochana...:D na przystojność ;) Wydajność dogadzania spowodowała zaburzenia myślenia! A wiecie co dzisiaj robiłam..penetrowałam chaszcze w poszukiwaniu...pozostałości, które posłużom za opacie łodygi:P No i nius Flowka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam w końcu torrenta i będem ssać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka dzisiaj w onecie piszom o Kryminalnych! i wiesz co? i znowu siem będom strzelać i zabijom Adamowi ukochanom... Elldiska powiedz Bossowi, że ma wycałować każde bolące Cię miejsce...od razu poczujesz siem lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×