Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Przemyślenia dojrzałego faceta PRZYGOTOWANIE KAWY Przygotowanie kawy jest jak kochanie się z piękną kobietą. Powinna być gorąca. Nie wolno się spieszyć. Poruszam w niej... delikatnie i mocno. Na końcu dodaję mleko. KŁADĄC WYKŁADZINĘ Kładzenie wykładziny jest... jak kochanie się z piękną kobietą. Sprawdzam wymiary, rozkładam ją na podłodze, przyciskam, kładę się na niej i posuwając się do przodu i do tyłu dociskam równomiernie. TAPETOWANIE Tapetowanie jest jak kochanie się z piękną kobietą. Rozkładam ją na stole, pokrywam klejem i przytykam jednocześnie gładząc dłońmi. Następnie czyszczę swój pędzel, zapalam papierosa i podziwiam swoją robotę. ROZBIJANIE NAMIOTU Rozbijanie namiotu jest... jak kochanie się z piękną kobietą. Rozkładam na podłożu, rozpinam drzwi, stawiam maszt i... wślizguję się do śpiwora. MYJĄC SAMOCHÓD Mycie samochodu bardzo przypomina kochanie się z piękną kobietą. Pieszczę karoserię. Dmucham miękko i delikatnie. Koncentruję na tym całą swą uwagę. Upewniam się, że gąbka jest mokra. W SZPITALU Także pobyt w szpitalu jest jak kochanie się z piękną kobietą. Kładę się do łóżka, jestem mamiony półprawdami i wykrętami, sonduję jakieś głębokie ciemne dziury i... tracę wszystkie siły. WYPADEK Będąc na krawędzi śmierci w pędzącym samochodzie... to jak kochanie się z piękną kobietą. Przede wszystkim, spinam się. Staram się opanować, a jeśli nadal odmawia posłuszeństwa, modlę się o kontakt z bliźniaczymi poduszkami powietrznymi tak szybko jak to tylko możliwe. WĘDKOWANIE Oczywiście, jak wiesz, jestem bardzo ostrym wędkarzem. Często myślałem, że wyprawa na ryby kojarzy się bardzo z kochaniem się z piękną kobietą. Przede wszystkim czyszczę i sprawdzam swój sprzęt, ostrożnie wysuwam wędkę usuwając nieczystości powstałe na nieużywanym sprzęcie. Wtedy rozciągam wędkę na całą długość i sprawdzam dokładnie czy nie ma żadnych supłów albo śladów zużycia. Szczególnie w podstawie, gdzie zwykle stosowany jest uścisk. Upewniam się że mam przyzwoity spławik, odpowiednią przynętę i mogę ruszać na połów. chyba mi siem udzieliło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!! Podczytuję codziennie, na razie nie piszę bo mi mózgownica trochę wysiadła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w takim razie moje święto:) łał:D nawet nie wiedziałam że mam swój dzień;) żyję i będę żyć;) złego licho nie weźmie:P w związku z tym ruszam na podbój Stolnicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Oto kolejne definicje chorup panujących w 2W i G i P MBtarianizm - nadmierne, niczym nie uzasadnione spożywanie markowego płynu rzułtego procentowego w celu wywołania stanu podniecenia, który wyciszony zostaje dopiero wśród choinek. LMtarianizm - bezsensowne wciąganie oparuf w celu potrzymania se czegoś w ręce i buzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona jezdem odkond przeczytałam \'pachnidło\" albo i wcześniej ale wtedy siem utwierdziłam że tak chce:D a było to daaaaaaawno:) no może nie aż tak dawno /ze 4 latka/ ja nawet herbatkę tylko zieloną:D nie lać krwią bo mi siem biurko utapla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Twojego Święta Elldiska WSZYSTKIEGO BEZMINSNEGO!!!:D tyle, że pewna część Bossa to tyż mięseczko :P apetyczny kawałeczko-kąseczek!;) Z tej okazji jem seler krajany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziekuje bardzo:D Big Boss może być bo ja nie jestem ortodoksyjna;) i wyobraźcie sobie że właśnie wyłączam kompa i idę się relaksować przy... żelazku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało grzeczna
Czy ktoś tu jeszcze pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja.... No co tak wieje dzisiaj do licha??? Niektórzy mówią, że jak się ktoś powiesi to wieje....czyżby jakiś ważniak :D z Sejmu dał nam spokój i sobie poszedł w zaświaty??? :D Może wtedy wieje mocniej? Nooo tak - mówiłam...ja mam problemy z mózgownicą ostatnio to tak sobie piep*** Skasują mnie czy nie skasują??? :D Moderatorki - nie bądźcie takie, dajcie żyć....nam szarakom :D Nie....spadówa bo mózgownica przewiana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieję że niewianie i do mnie przyjdzie a nawet nad morze;) nawet bardziej mi zależy na nadmorzu:P kupiłam 12 gustownych czerwonych kasków budowlanych i 7 mniej gustownych sztormiaków:P i jeszcze nie zdążyłam zastanowić się w co ubiorę się ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie wyśpię w miejscu pracy wieje coraz silniej:O gumiaki niebezpieczne zebry /jeśli taka jak myślę/ nie oddałabym za makaron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×