Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

krótkie opowiadanie..wyrzuć stanik Wyrzuć wszystkie, lato przyszlo w końcu. Naturyzm. Naturalność. Kobieta bez stanika wygląda zdecydowanie bardziej sexownie, ... głos z ludu menskiego: Dziewczyny, kobiety prosimy.. chodźcie czasami po ulicy bez stanika. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak my to uwielbiamy!! :D 30.05 dzień bez stanika - świiiiiiiiiiiiiiiiento!!! pokazywania 2p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka pragnem Ciem poinformować, że nasz batonik erotyczny powitalno-pożegnalny pokazał siem w wersji WHITE ;) (co oznacza w wolnym tlumaczeniu, że TWA właśnie wkłada sobie do buzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hegemonia TWA
Flowka idzie na randkem a ja do Sanktuarium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubiem Pawełki i ...... Mareczki ( wprawdzie nie jest to sama słodycz, ale lubię ich nieśmiałość ( jego ) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi nie ale.......
Witaj Aniu;) ktora ma na imie jak? ciagle piszesz do Siebie?;) &Flowki;) Milej nocy Dziewczyny o dwuch jazniach;) rzadko mozna spotkac bratnia duszyczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi nie ale.......
wkrecasz Anu nie Jestes MA:D wiec jak moze Dominika? hm.? a lasy to ja kocham najmocniej na swiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi nie ale.......
mi tez heh moze Gosia? albo Olusia? Marta? Kasia? agnieszka? kurcze napisz pierwsdza literke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi nie ale.......
akurat znam Ciebie Mala kafkowa Dziewczyno;) a przystojniak to niby kiedy wraca jak Jego mieszkanko;) Milych snuff Aniu;) co nie rto nie dla mnie Jestes ANIULKA;) spadam mam dolka:( jutro bedzie lepiej;) a R;) przez buziaczki 😘 pieknie kwitna maczki moje ulubione;) papa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi nie ale.......
:D nic z tego wstajem o 12tej wypilam asz czy browary i siem ostro uwalilam spij spokojnie ANIU:D i Flowko;) jam niem groznam tylkom deczkom zawianam od browarka i morskich falow:P:D pa Male;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszyczko mam nadziejem, że pomimo zawiania to przeczytasz: - Przystojny ma u rodzicuf swój pokoik i mu tam całkiem dobrze - a mieszkanko JEST moje ( i było zawsze) mieszkanie osobno ma swoje dobre strony. a jak chcesz mnie poznać napisz maila...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi nie ale.......
heh..Anius moze jutro bo mi litrerki teszs ostoro zawiewa Maaly ma tylko mame ale fkrecasz;) i tak Ciebie lubie:D Aniu;) pap..znikam jutro mam grilka s pszystojniakami..heh..nom bedzie milo;) pozdroffff Malego fajny Facet;) pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajszym świentem Pijafkuf rozpoczoł siem kolejny miesionc-miesionc najkrótszych nocy 455 - Wandalowie zdobyli Rzym, a następnie plądrowali go przez 14 dni. od 1-do 7 WIELBIMY LAS!!! A dzisiaj świentujemy Dzień Leśnika I Międzynarodowy Dzień Ochrony Środowiska Naturalnego :D TWA : PROTESTUJEM PRZECIWKO ZANIECZYSZCENIOM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi nie ale.......
jak kazdy Mala; ) snij slodko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×