Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ja jestem marhefkowa blondynka i naprawiłam szufladem, poukładałam instrukcje działania rurznyh cud w moim domu, i dalej nie wiem do czego służom 3 przyciski w Tusiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez rozciongnienty dres (jest to przenośnia) Pani Luksusowa miałam na myśli, ubieranie siem dla siebie i w to w co siem ma ochotem... TY masz różne stosunki i musisz być śliczna...a ja jako Stara Torba jestem jusz wygodna!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cztery kółka się pasą:) no to ja napisałam że ja lubię szpile /sandalki i klapeczki na lato/, dzinsy roznych dlugosci i grubosci:D a! wazne zeby biust byl odkryty:P butow nie kupilam bo uznalam ze za drogie:) zdecydowanie wole kupic kilka par za te kase :) milej nocy i ide z BB ogladac www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te cycki ;)...na wierzchu...ostatnio takie widziałam, na imprezie...Flowka jako obiekt pożondania, nie mówiem o facetach ( w tym moim) - (jakimś cudem te ślepia im nie wylazły) ale ja patrzyłam...i nie mogłam przestać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka skromnisia przyzwoita siem z Flowki zrobiła - bluzkem 2 na paski na krzyż kupiła...a tera zdziwiona, że ciuch zrobił wrażenie :P zdecydowanie potrzebuje frajera :P zdecydowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniem do firmy \"Musimy Pić\" w nadziei, że jusz som po pierwszym drinku a tu siem okazuje... Flowkowate w sklepie, w godzinach pracy ;) flaszkem kupuje ;) _KL_ a co ? tylko w tamtym miejscu rozgrzeszenie Ci dadzom? ;) i pytanie lanczowanie w W1 to w jakich godzinach siem odbywa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery katoliczki piją kawę. Pierwsza mówi: - Mój syn jest księdzem. Kiedy wchodzi do pokoju, ludzie mówią: \"Ojcze\". Druga mówi: - Mój syn jest biskupem, kiedy wchodzi do pokoju, ludzie mówią: \"Wasza miłość\". Trzecia na to: - Mój syn jest kardynałem, kiedy wchodzi do pokoju, ludzie mówią: \"Wasza ekscelencjo\". Ponieważ czwarta w milczeniu sączy kawę, delikatnie ją zachęcają: - No...? - Mój syn jest wspaniale umięśnionym tancerzem. Kiedy wchodzi do pokoju, ludzie mówią: \"O mój Boże!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWE SERCE PRZYJEDZIE DZISIAJNOWE SERCE PRZYJEDZIE DZISIAJ NOWNOWE SERCE PRZYJEDZIE DZISIAJNOWE SERCE PRZYJEDZIE DZISIAJNOWE SERCE PRZYJEDZIE DZISIAJNOWE SERCE PRZYJEDZIE DZISIAJE SERCE PNOWE SERCE PRZYJEDZIE DZISIAJNOWE SERCE PRZYJEDZIE DZISIAJRZYJEDZIE DZISIAJNOWE SERCE PRZYJEDZIE DZISIAJNOWE SERCE PRZYJEDZIE DZISIAJNOWE SERCE PRZYJEDZIE DZISIAJNOWE SERCE PRZYJEDZIE DZISIAJNOWE SERCE PRZYJEDZIE DZISIAJ HURRRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak pewnie Flowka!!! dla plotkowania...jasne...nie mam na co kasy wydawać..której nie mam...moja KK znowu zbiednieje!!!... A ciongle muszem mieć na przewracanie siem po piasku...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na ciasto znacznie lepszy niż ten co miałyśmy Flowka!! Polecam dla którym siem nie chce, a kcom mieć pychotkem owocowom. Drożdżowe nocne...fajtastyczne ciasto...wielka blacha ...akurat dla całej rodziny pijawkuf i sempuf ;) Drożdżówka nocna 1. Wszystkie składniki włożyć do miski i pozostawić na noc(nie wolno mieszać ani ugniatać). 2. Na drugi dzień dosypać 1/2 kg mąki - wyrobić i wlać do formy a gdy podrośnie włożyć do zimnego piekarnika i piec około 1 godz. w 170*C. Rzecz jasna na wierzch zrobić duuużo kruszonki:) SMACZNEGO:) Składniki: Dzień 1. 1/2 szkl.oleju 1 szkl. mleka 1szkl. cukru 3 całe jajka szczypta soli 5 dkg drożdży Dzień 2. 1/2 kg mąki :D ja robiem podwójną porcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komarzyce zaczynajom wściekłe być!!! spragnione jak wampiry krwi a ja kolejne zapachy wciongam do płucuf...tym razem moje ukochane jaśminy !!!oprócz migdałowca najpienkniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×