Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

hmmm... znam o wiele bardziej luksusowe miejsca w stolicy Złote Tarasy to galeria jedna z .... 3, 4 ,5 ??? nawet sie gubie w ich ilosci... Myślę że naprawde luksusowe kobiety gdzie indziej robią zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spa relax SPA - “Sanus per aqua”, czyli “Zdrowie przez wodę” to filozofia, w której dobroczynne właściwości wody sprzyjają osiągnięciu harmonii pomiędzy ciałem, a umysłem i tego potrzebujem najbardziej..realizacja jusz za 3 tygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Otworzyłaś do mnie o 9.00 ;) Dzisiaj robiem rundke literowom, najpierw do K, potem do N, potem do S, potem do U a potem wypijem kafkem z milkom zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UŚMIECHNIJ SIEM _KOBIETO LUKSUSOWA_ :D robiem czenściej, bo jezdem rodzina jednoosobowa w trzech a psu nic nie kcom sprzedać...;) Uff żyjem...wrocławiakil atajom po ulicach z butelkami...lodufki w sklepach nie nadonżajom mrozić...żar leje siem z nieba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocom ciemnon i parnom jakiś żarłoczny potwór wpełzał na łososiowom, zaczaił siem w worostach i rano TWA obaczyła na swoim środkowym paluszku ukłucie podwójne😭czy to nie cót, że jeszczem żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×