Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Nic takiego nie powiedzialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Prezeska ma urozmaicone życie ! :D A ja dziś od bardzo dawna ... znowu byłam w pewexie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napić to siem możesz ze mną Prezeska ... i niekoniecznie kafki ! :D I nie wywiało mnie tylko mi tułażą za plecami i nie mogem pisać. I poza tym dziś porządki w firmie. Bo niedźwiedź zbił trochę serwisu obiadowego i od tego wszystko siem zaczęło ... A Mikołaja jak nie było tak nie ma ... marne widoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA jest przekonana, że jej polewki powinny pojść na wystawem...aby luckość mogła wreszcie docenić prawdziwy smak i by nagrodzono TWA najwyższom ocenom, uwzglendniajonc oryginalność, wykwitny smak i to że jakakolwiek by to nie była polewka, zawsze bendzie jedzona zielonom łyżkom ;) Wysoka jakość, sposub podania i dodatki sprawiajom że kce siem jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uroczyście ogłaszam, że na własnym ciele doznałam rozkoszy zwiazanej z konsumowaniem polewek Prezeski i zgłaszam ją do konkursu ! :D Som wyśmienicie smakowite i można przybrać tu i ówdzie po nich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztuka kupowania TWA jest jedną wielką batalią przeciwko temu, co schematyczne, konwencjonalne i rutynowe. Wieloistotność i wielorakość produktuf znajdujoncych siem w koszyku zakupowym jest ideom przewodniom. Rezultatem są absurdalne, zastanawiające, nierzadko pomysłowe zestawienia rzeczy z odmiennymi, nieprzystającymi do nich i to co powstaje to nic innego jak asamblaż TWA.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Najlepiej nie chodzic do sklepów Prezeska > wtedy na pewno nic nie kupisz i KK będzie nietknięta ! :D To mój sprawdzony sposób ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek!!! Jestem dzisiaj nieruchawka z racji wczorajszej bioenergosiłoterapii, ale za to Flowka ma szwunka za 10 ludzikuf!!! może siem rospendzi i zrobi porzondki u mnie !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Szwunga dostałam jakoś z rańca ... nic na to nie poradzem tylko go rozładować . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twa dobrość nigdy nie ustanie
Noc z 8/9 poświencem na myślenie o romantyczności Kusicielki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×