Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość sprawdzam cos tylko
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka moje miłe!!! Dopiero siadłam żeby napić siem barszczyku!! Nie wiem czy ten czas siem nakrencilł sam czy cuś, bo pendzi jak oszałały. Biorem siem za robienie sledzikuf...ale bendom przykryte pokrywkom bo nie mam pieżynki :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Bo widzisz, prawdziwa przyjaźń nie kończy się nigdy. Nic nie jest w stanie jej zachwiać - żadne kłótnie, wątpliwości czy inne problemy. Nawet odległość nie może być przyczyną do jej zerwania. Kilometry nie są dobrą wymówką do zakończenia znajomości. Bo gdy zależy ci na kimś, starasz się, niezależnie od tego, co was dzieli. Najważniejsze jest to, co was łączy... Dla Bombki Kawowej żeby wypatrywana Pana L z okna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przedświątecznie. Flowka podjarana, bo stufki ugniata w kieszeni ;) A ja dzisiaj zatamowałam ruch na jednej z wrocławskich ulic ;) nie majonc pojencia że asz tyle samochoduf potrzebuje wjechać - przez chodnik - w ciemny zaułek, stałam se spokojnie, bo słuchałam fajniej muzyczki i miałam słuchafki podłonczone do cuda, wienc oni se trombili a ja odwrucona tyłem do ulicy przytupywałam w takt piosenki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Tanczaca---> Chcialabym to zobaczyc :D Pewnie niezapomniany widok to byl ;) Ale na chodniku masz pierwszenstwo! Moglas tak stac i przytupywac do bialego rana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dugo bym tak nie tupała Ptaszysko, bo cudo drze mi siem do uchuf i siem bateria pół godziny poźniej wyładowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja tam na drzewach to juz nawet lisci nie widze :P Co dopiero istoty czlekoksztaltne ;) DzinDybry! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×