Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Wszystko co zielone Fantazyjna Bombeczko to przeurocze i TWA przyciongajonce...nawet nocom pijem zielone płyny ;) Rankiem zawinienta bombelkowym zawijaczem, przypominać bendem przyzwoitom kobitem z czarczafem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest zapiekanka to musi byc super :D 4 łapy za wytrawłość w podróżowaniu z Prezeskom zasłużyła na wielikego buziaka 👄 Prezeska za raport z G na 👄 👄 czekam na relacje z buziakuf od fantazyjki :D dostarczone w obie strony??? :D Folwka cfana dba o kondycjem Prezeski po taaaaakiej porcji Z bieganie z siatami to dobry trening ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiecielka machajonca nuszkom
Witam o poranku. Imprezka przywitalna była bardzo przyzwoita ... tylko niektórzy teraz cierpiom okrutnie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny mroźny wieczór !!! Pewnie, że zdrufko było Fantazyjki Bombkowej pite...Lecz TWA tak siem stresowała i przejmowała cały tydzień, że żołądeczek tej nerwufki nie wytrzymał :( ale jest jusz lepiej :D Mam okazjem żeby siem wyspać i odpoczonć... u Flowki jest bajecznie świontecznie i płonie całe mnóstwo świeczuszkuf :D Moje dwa kochania tesz som bardzo grzeczne. Aha i ...ale to za chwilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Swiat oraz zblizajacego sie Nowego Roku zycze Wam wszystkiego najlepszego, duzo szczescia, radosci i pomyslnosci, spelnienia marzen i wielu udanych prezentow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegu napada. 👄 dla moich kochanych Laseczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam świątecznie ! Mam zaległości kafkowe ... ale wybaczcie ... obowiązki świąteczno-gościnne mnie usprawiedliwiają ! :D Składam wszystkim zaległe życzenia wesołych i pogodnych świąt ... bez obżarstwa i pijaństwa ! :D :D :D Bo u nas ... siem leje ... systematycznie !:D I to jest to co w G jest zawsze na pewno ! :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wypatrujemy śniegu ale ani płateczka ni ma :( Brzuchy pełniutkie a w lodufce prawie nic nie ubyło ;) Jak miło, że taka laba bendzie trwała asz do Nowego Roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×