Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Po raz kolejny zostałam uświadomiona, że som różne pierścienie ale facety najbardziej lubiom pierścień erekcyjny, bo spowalnia wystrzeliwanie pociskuf albo torped ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imiona są niezwykle ważne w naszym życiu. Nadają cech indywidualnych naszym osobom i pozwalają sie wyróżnić spośród innych. Ładne i odpowiednie imię dodaje powagi, wzbudza zaufanie i silnie oddziaływuje na kontakty międzyludzkie. Imiona pozostają w pamięci potomnych i przechodzą do historii. Imię może być zdrobnione i ciepłe, a może służyć również do budowania rezerwy i przestrzeni wypełnionej szacunkiem. \"Dobre imię\" jest dla wielu osób najważniejsze na świecie - honor, trwałe zasady i poważanie - to się dla nich liczy. imieninujom tudej: Abel, Achacjusz, Achacy, Adelard, Argea, Argeus, Aspazja, Aspazjusz, Aspazy, Bazyla, Bazyli, Bazyliusz, Dobiemir, Grzegorz, Izydor, Makary, Marcelin, Martynian, Narcyz, Stefania, Strzeżysław i Teodor. wybieram dwa najmniej popularne: Pani Bazyla, Bazylia – imię żeńskie pochodzenia greckiego. Pochodzi ono od przymiotnika utworzonego od rzeczownika basileus - \"król, wódz, cesarz\". Oznacza więc \"królewska\". Pan Strzeżysław, Strzedzsław, Strzecsław, Strzecław, Strzesław – staropolskie imię męskie, złożone z członu Strzeży- (\"strzec\") oraz członu -sław (\"sława\"). Oznacza \"tego, który strzeże sławy\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w 2008 ! :D Odłonczyli mnie bo nie chciałam Tepsy ... i wcale mi nie żal ... Teraz czekam na pana z nowom umowom ... kiedy ? Bóg raczy wiedzieć ! Dzisiaj przywitało mnie biurko zawalone stertami ! I dobrze bo siem nudzić nie bendem. I juz policzyłam wszystkie chlepki we wszystkich kuchniach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka ale nie utopisz siem w Wenecji??? ;) Zmarzł mi cały człowiek, dlatego dzisiaj pochłaniam nieograniczone ilości polewki pomidorowej goroncej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie masz z kim a ja to co?? lepiej puźno niż wcale :P pijafki wcześniej nie dały no ale skoro leżysz z rzułwiami to spoko :P idem i ja lerzeć ale bez rzułwiuf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiany
moze sie przedstawie jestem mezczyzna i zu pierwszy raz , wrazenie ten czat zrobil bardzo dobre na mnie , chyba bede tu czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiany
a kto tu jest z pommorza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyczne dokonania dostempności do człowieka przedzierają się do wrażliwości współczesnego człowieka dość żatko. Czekanie bucha surowom energiom, przywołujonc na myśl wspomnienia o paseczkach i warzyfkach. Nie można oprzeć siem wrażeniu, jest jest to cuś niezwyklego, bez czego ciało jest tylko ciałaem, niczym wiencej. Dostempność Flowki nie potrzebuje rekomendacji. Wystarczy że siem pojawi i jusz przekształca, próbuje, rozkłada i składa na nowo...frajeruf, tak zatyka, że wkrutce umierajom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja samotny kawaler i szukam milosci szczerej i odwzajemnionej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×