Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Aby godność stanowiska została zachowana, TWA stała siem posiadaczkom insygnia krulewskiego czyli łańcucha składajoncego siem ze zlotych ognif, posiada on misternie wykonane koła, kułka, kułeczka, co daje pienkny widok na popiersiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku donoszem że: ### minuta rozmowy z Flowkom kosztuje mnie 0,06 grosza ;) ### zapadłam na nieuleczalnom chorobem, o przedziwnej nazwie torepkopatia musgowa ### Fantazyja postanowila zostać ćpiewaczkom narożnom i jej hit : chodźcie dam wam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Dobrze że pijafki czasem jedzom cuś to ja mam dostemp do kompa :D a za tydzień ferie :( bendem miała odwukufkem od kompa 😭 Prezeskaja śpiewam śpiewam i nic :( sobie śpiewam a muzom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być Prazeskaja ;) zawsze wielbiem Pana za to że mam kompy dla siebie :P i piroszkuf z płuckami tyż mam 56 dla siebie, taka egoistka jezdem :D i 4 łapy mam dla siebie i jeszcze parem rzeczy... to cokolwiek myślom inni ...ja lubiem mieć...dla siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Wiecie kto mnie obudził?Ta co budzić nie powinna, choć czasami budzenie mnie jest Jej obowionzkiem, ale że brak małego pudełeczka powoduje pomieszanie zmysołuf, dzwonienie i budzenie tesz jej siem pomieszało, ale tomna byłam, przynajmniej na tyle, żeby usłyszeć o wielkich przyjemnościach i o tym, że bendzie mogła wziąć tusz, kiedy bendzie kciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ristretto Ten najmniejszy i najsilniejszy napój w rodzinie espresso jest przygotowywany z tej samej ilości kawy co klasyczne espresso: różnica polega na dodaniu mniejszej ilości wody przy wyższym ciśnieniu w celu uzyskania mocnej kawy o bardziej intensywnym smaku. Café Creme W Szwajcarii przez lata prawie wcale nie pito kawy parzonej w ekspresie. Tutaj „normalną” filiżankę kawy także przygotowuje się z naparu espresso, który jest jednak nieco lżejszy. Dzięki typowej piance espresso Szwajcarzy w języku potocznym określają tę kawę czułym mianem „Schümli”. Kawa mrożona Dwie kulki lodów waniliowych z odrobiną bitej śmietany umieszczamy w małej szklance. Na wierzch wlewamy gorącą Caffe Lungo. Całość wieńczymy śmietaną i wiórkami czekolady. Cafe Latte Do dużej szklanki wlewamy podwójne espresso i dopełniamy gorącym mlekiem. W tym przepisie dodaje się bardzo małą ilość spienionego mleka lub też nie dodaje się go wcale. Latte Macchiato Aby przyrządzić Latte Macchiato, dużą szklankę w około 2/3 napełniamy gorącym mlekiem, a następnie po brzegi dopełniamy mleczną pianą. Po oddzieleniu się mleka od pianki ostrożnie wlewamy – w środek szklanki, prosto przez piankę – 1-2 filiżanki espresso. Doskonały efekt uzyskujemy wtedy, gdy espresso utworzy oddzielną warstwę pomiędzy mlekiem a pianką. Cappuccino Klasyczne cappuccino przygotowujemy z kawy espresso, mleka i pianki. Najlepiej smakuje wówczas, gdy każdy składnik stanowi 1/3 gotowego napoju. Caffe Lungo Słaba kawa przygotowywana z tej samej ilości kawy, co klasyczne espresso, ale z dodatkiem większej ilości wody oraz z zastosowaniem niższego ciśnienia. Espresso Wszystko odmierza się w idealnych ilościach: 7 gramów doskonałej, zmielonej na poczekaniu kawy, świeżą wodę oraz średnio wysokie ciśnienie. Przygotowanie 30-40 ml kremowej kawy, serwowanej w ogrzanych filiżankach trwa około 25 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji tego, że nie ma od dziś siły pomocniczej roboczej to pracujem jak wściekła ! I doceniono to w końcu w formie dofinansowania kasowego mojej skromnej pensji ! :D I to sam niedźwiedź ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA jusz dostatecznie dugo żyje na świecie, żeby siem niczemu nie dziwić, lecz zawsze znajdzie siem cuś w wykonaniu pewnego mencizny, co TWA rozbawi. Idzie tu o wkład.;) I nie jest to wkład pracy ani wkład filtrujoncy, nie jest to ruwniesz wkład kominowy. Jest natomiast zwykły plastikowy wkładzik do dugopisu, cieknoncy, który zastempujonc pilniczek słurzy do czyszczenia paznokci... Morał z tego taki, że można byłe co włorzyć, ważne że siem mieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×