Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Bendem ... bendem ... Zgroza ! Póki co frajer w drodze pyta jakie lubiem słodycze ... i cudo padło ! Jakie la lubiem słodycze właściwie ? Wiem, że od świąt lubiem piczkowego bombelkowego ... zaraziłam siem od Prezeski. :D Zresztą jej tez cudo padło bo dzwoniłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem ;) na wieczur ...muszem przeliczyć stosunek prawdziwy do pieczarkuf optaczanych, do skrutu na pulpicie, do wypranej koszuli, tornada,...jak to siem ma do płyty za 7 złotych? ;) a jeszcze nie wiem czy Flowka jest wyszczuplona czy fluorescyjna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesz! Mam trzy pojemniczki...każdy zawiera hińskom papkem , oczywiście zielonom w kryształkach, ziarnistom i śmietanowom, o aromacie avocado-lemon, a wszystko po to, żeby ciało było jedwabiste jak przyjdzie mi płacić i pić piczkowego w wannie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach co ja siem dzisiaj nagłaskałam żubra ;) bo stoi sobie spokojnie w podwojnym sklepie i zachenca do pifkowania:D Po drodze...idonc pżes kapustem czerwonom i kiszonom natknęłam siem na Mrównika, który był tak zajenty kolacjom, że nawet nie zauważył jak go wsadziłam do reklamufki, za nim dołożyłam Skorupiakowatego Ninja, kazałam mu przyśpieszyć, i jusz miałam wychodzić, kiedy usłyszałam jak woła mnie Gnu, że kce iść ze mnom bo wie, że bendzie wisieć jako pierwsza i miała racjem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nieprawda !!;) Bo żuberek tera mieszka w podwójnym sklepie :D i jusz gwiazda jest ruchana, zaczęłam od śrotka ...teraz boki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pani zima zrozumiała, że należy napruszyć. W tym czasie TWA przeleciała pułkowiec dokumentacyjny niczym tornado z MD i nagle do konta trafily dwa wory papirkuf. Teraz mogem ruszyć na D-wojnem z czerwonym smokiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przymusowej nieobecności ! I jak tu napisać wszystko co siem w weekend wydrzyło ? Ach ... mam pienknego storczyka ... który mi przypomina ... I w końcu ciepełko w domu ... I frajerstwo dzwoni ... i juz czasu brak ! Byłam na drzewie już ho, ho ... tyle, że siem kolejność pomieszała Prezeska !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×