Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Rysiek G. w końcu wziol siem do pracy...wprawdzie nie jest jusz taki Pretty Man ale ciongle jeszcze mam patrzonc na niego przyjemność...tym razem służby specjalne i Dirty world of street :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie to gadamy i gadamy ... mój niedźwiedź zapłaci niezły rachunek Tepsie ! :D Wkład długopisowy nie jest najlepszym narzędziem do czyszczenia paznokci ... bardziej nadaje siem na tatuaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Witam o nie poranku 🖐️ Ma ktos zarzucic suchym chlebem, bom glodna :classic_cool: Cos mnie dzis ssie,a tylko 2 kanapki wzielam 😭 A HGW kiedy wyjde z tej cholernej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Kawa na pusty zoladek? Zyczysz mi wrzodow zoladka? :P Nie pracuje za darmoche :P Tylko za prawie 900zl :classic_cool: Na kapuche starczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Mi ucielo rowno 10 000 :P Ciesze sie :D Bo nie jestem najwiekszym przegrancem zyciowym :P W kazdej pracy licza na zaangazowanie sie w sprawy zawodowe :P A wszystko "dzieki" UE :) Dalej jestem glodna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Niestety... ale wiem ile czasu :O Dlatego ciesze sie, ze zniknelo :D Nie zartuj, ze Cie to smuci? To by znaczylo, ze tez przegralas zycie :D Nie mow mi o rosolku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubiem jak ktoś opcy dysponuje mojom pisaninom...posty majom siem odnaleźć Dlaczego nie kcesz sluchać o rosołku.. rewelka z zielonkom ;).hehehe bendem siem pastwić mam nowom sałatkem ...rzodkiewa , szczypiorek , żółtek i jajca i majonozo i pychotka...zrobiłam całom miskem i zżarłam !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi nie muszem siem martwić ..kciałam Ciem Ptaszysko dogonić tera nie muszem bo mamy prawie tak samo ;) zdajesz sobie sprawem ...że ja o tej porze zajmujem siem pewnom czynnościom? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
DZinDybry ;] Dzis mozesz mowc o calym zarciu swiata, kanapek mi nie zabraknie :D A tak sie ma ilosc postow do zycia: im ich wiecej tym bardzie przeglales zycie :P Trzeba bylo mowic, ze chcesz mnie dogonic (niezly cekl zyciowy :classic_cool: ) to bym Ci oddala swojego nicka :P Teraz juz po ptokach - nie dosc ze zabanowany, to mu odjelo postow :D Wiem jaka czynnosc :D BArdzo nieprzyzwoita :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nieprzyzwoita ? mylisz siem kochana ;) jest to czynność higieniczna ;) i wiesz że ja o takiej wlaśnie porze lubiem to robić...troche mi pociekło przez Ciebie i pewne miejsce nie zostało spenetrowane bo mnie rozpraszałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie myle sie :P Ja sie nigdy nie myle :D Mam na mysli dokladnie ta sama czynnosc co Ty :D W koncu wiem co lubisz robic o takiej nieprzyzwoitej godzinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko dla Ciebie to wszystko jest nieprzyzwoite ;) Dzisiaj przeżyłam szok, bo zobaczyłam cudo white mniejsze i jusz spać spokojnie na pewno nie bendem ;) Aha i mój serwis szklany powienkszył siem o dwa wutkowe ;) i 2 pary nanetkuf brokatowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×