Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ponieważ pełzajonce kable w moim domu to żadna nowość, idem zapytać jak ma działać ten najnowszy, bo oczywiście - co jest niezgodne z obowionzujoncymi przepisami - to do pewnych produktuf wcale nie som załonczane instrukcje w jenzyku polskim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no kabluf to i u mnie dostatek mogem siem podzielić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do wiosny jeszcze daleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepły podmuch wiatru
Prezeska Frankenstein to cholerny pszystojniak jest :D tesz podoba mi się jego śliczna buśka :D Nażekasz że pusto jak masz takiego zajefajnego faceta :P no ale fakt,że bes jednej osoby strasznie pusto i tensknimy :( może z petycjom do tele2wystompimy coby nam Flowkem oddali :P DOBRANOC TOREPKI KOCHANE 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombka koloru Kafki
a dlaczego wyszłam taka brzytka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
te brzytkie pomarańcze do gury to ja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a cio oprucz buśki F. dzisiaj podziwiasz kobieto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLACZEGO MĘŻCZYŹNI NIE MAJĄ BIUSTU ponieważ zamacaliby się na śmierć DLACZEGO MĘŻCZYŹNI MAJĄ CZYSTE SUMIENIE ponieważ jeszcze go nie używali JAKI TYTUŁ MA NAJCIEŃSZA KSIĄŻKA ŚWIATA co mężczyźni wiedzą o kobietach KIEDY MĘŻCZYZNA POTRAFI PROSTO STANĄĆ kiedy piwo jest w lodówce na górnej półce DLACZEGO MĘŻCZYŹNI LUBIĄ INTELIGENTNE KOBIETY ponieważ przeciwności się przyciągają CO MĘŻCZYZNA ROZUMIE PRZEZ 7-SKŁADNIKOWE MENU sześciopak piwa i gazeta JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY MĘŻCZYZNĄ A JOGURTEM jogurt ma kulture CZYM RÓŻNI SIĘ MĘŻCZYZNA OD KOMPUTERA w komputerze wystarczy wydać jedno polecenie CO ROBI KOBIETA KIEDY JEJ MĄŻ CHCE WYSKOCZYĆ PRZEZ OKNO daje mu kosz ze śmieciami CO WSPÓLNEGO MA MĘŻCZYZNA Z UŻYWANYM SAMOCHODEM tani łatwy do osiągnięcia... i nie można mu ufać CO MOŻNA POWIEDZIEĆ WIDZĄC DOBRZE UBRANEGO MĘŻCZYZNE jego żona ma dobry gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie tak zaraz :P Jeszcze ponad godzina roboty 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jeszczem cala :classic_cool: Testuje nowy sprzet :D CIchutki, szybciutki i sprawny jest! Smiga az milo :D Teraz siedze nie na swoim sprzecie - zeby byla jasnosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe wiadomo, że sprzencicho jest oki Ale TWA musi mieć całom masem pretekstuf ...żeby mieć wytłumaczenie, które jest niezbendne do uzasadnienia potenżnych potrzeb nowości Ptaszysko ;) Za to ja siem bendem opijać boskom kawusiom :D http://www.hipernet24.pl/prodinfo.php?item_id=20896 dajem ci linka Ptaszysko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×