Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

🌻🌻🌻🌻🌻 Każdego roku o tej samej porze Każdy Ci życzy co tylko może. Ja korzystając z tej sposobności, Życzę Ci szczęścia, dużo radości, To, czego pragniesz, by się spełniło, A to, co kochasz, by Twoim było! MOJEJ KOCHANEJ PRZYJACIÓŁCE, WIERNEJ I ROZUMIEJĄCEJ NAPRAWDE WSZYSTKO 👄🌻 - TWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Floweczce zycze ja Szczescia, zdrowia i milosci TWA :-) Zycze Ci kobietko stu lat, stu lat Zadnych w zyciu glupich rad Samych milych, pieknych dni Takich co sie o nich sni ! Niechaj radosc dzis zagosci Zadnych powalonych gosci Tylko takich co Ci zycza Szczescia, zdrowia...na lyk zycza :D Flowka skarbie - najlepszego Niech to zycie bedzie (jak) w niebie W niebie, w niebie, w pomyslnosci I moniala niechaj gosci I ogolnie - najlepszego Niech Ci zycie da to \"wsiego\" 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... dzienki dziefczynki ! 👄 Mionchanie siem odbywa w wyzwolonej kuchni - Prezeska liczy i siem poci ! :D Na dzień dzisiejszy zakupiono żurawinowom ... ciekawe czy bendzie po niej kac ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floweczko kochana 👄 Dywan na dole, wódka na stole. Dziś się bawimy, bo Twoje urodziny obchodzimy. Dziś prezenty wręczymy, ładny wierszyk ułożymy, byś się śmiała i dobry humor miała. Dużo miłości a mało złości i dom zawsze pełen dobrych gości. Tego Ci dziś życzę i sto lat krzyczę. 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM O PORANKU Czas zdecydowanie za szypko płynie. Wcale siem nie zdonrzyłam Flowkom nacieszyć a jusz lada moment znuf trzeba siem rozstać😭. Po procentowym pierwszomajowym czerwonym płynie wypucowałam windowsa i niczym wyrwidomb byłam TWAwyrwikożeń :D dzisiaj zielony dzień pod znakiem zielonej potrawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ojojoj... cos sie slabo staracie ;) Ledwom znalazla :P Znaczy sie wyguglowalam sobie :P Taka zdolna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie pije kawke :D o 9 matura z angola a ja nic nie spalam dzisiaj hehehe glupota nie? ale coz... insomnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Cwir, cwir 🖐️ wcale sie nie obijam :P mi by sie teraz wolne przydalo po tej majowce, bo jakos padnieta sie czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
ewelina---> To Ty nie wiesz, ze przed egzaminem najwazniejsze to wyspac sie? :D A nie uczyc... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto rano wstaje ... ten jest niewyspany Prezeska ! :D I wcale mnie nie dziwi, że dzwoni od rana cudo i radosnym głosem siem odzywa ... Dzisiaj stojem na straży firmy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka to co napisalaś wcale siem nie rymuje ;) poza tym dzień oglondany o szujstej rano może dostarczyć niesamowitych wrażeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Bym polemizowala z tymi wrazeniami :O Wolalabym nie ogladac dnia o 6 rano :P Taz to srodek nocy jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×