Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Nie muszem jechać do W :D w J tesz siem znalas sposup na szeleszczonce papiurki :D:D:D i nawet nie muszem wyhodzć z domó :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RADOŚĆ O PORANKU !!!! WITAM!!! skaczem bo jadem do wut słonyh ! a muj Ruk jaki łaskawy wie rze idzie na urlop to ofiarował wiencej nisz zwykle :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss zajęłam siem fsadzaniem sznurkuf do dziurkuf i zapomniałam :O Życzę Ci: samych słodkich chwil dużo uśmiechu i radości przyjaciół na śmierć i życie zawsze naładowanych akumulatorów, dróg usłanych stokrotkami, słońca które swymi promykami cieszyć Cię będzie od samego ranka aż po jego zachód, przyjemności która nie będzie miała końca szczęścia które stanie się twym najlepszym przyjacielem, kolorowych jarmarków i pierzastych baloników;), punktualnej ciuchci, wygodnych bucików, i wszystkiego co na naj naj....:):) 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woow Prezeska super sprawa taki otpoczynek :) Szkoda, że nie możemy jechać fszystkie tszy razem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fsadzanie sznurkuf do dziurkuf zakończone. Pierfsza partia zrobiona czekam na drógom. Kcióki bolom 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest wyjontkowo pienkny i owocny dzień ... Bo : PRYWATNE śWIENTO PREZESKI. A my nic tylko robota. Bo: Prezeska wyżebrała wyjontkowo ! A my na koncie zero. Bo: Prezeska jedzie na kuracje morskie. A my bendziemy samotne. Bo: wiadomo co z personelem. A nasz personel nadal marudzi. Bo: nocne party jusz prawie na finiszu. A my nie mamy nawet nocnego frajera. To niesprawiedliwe !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna cudowna Moja Floweczko !!! ...na stare lata...kiedym gruba i pomarszczona, siwiznom przypruszona malutkie szczenścia zapukały do drzwi :D ale rzeby była ruwnowaga musi tesz być jedno nieszczenście ...bo dalsza inwigilacja Przystojnego stoi pod znakiem zapytania {zły]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posiadaczka frajeruf
No i moje dzisiejsze podlizywanie dało rezultat ! :D Tesz Ciem kocham ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i skończyłam świentowanie...dzień obfitował w różniste wydarzenia, którym towarzyszyny wielkie emocje :D jutro - heh jak dobrze, że mam jakieś jutro :D wezmem siem za realizacjem wychodzonych pozytywnych decyzji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transformacja TwA trwa
przelałam z pełnego do prawie jusz pełnego i idem gnić ;) chyba jusz czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
machnem 🖐️ bo usniem 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :D Prezeska pszes 60 godzin gnicia to jusz mało bendzie jak ze szczórka :P Flowka a co my bendziemy robić pszes 60 godzin ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Wiatrowa weś siem za wsadzanie ;) pijem kawkem...to mam chwilem...bo to rze mam czas dla siebie nie oznacza rze nic nie robiem ;) bo jusz kupiłam paszteciki i marchewkem...wstawiłam polefkem...nabyłam za 10 zł blóskuf...a jeszcze kóże w kontach som...ale mam nowom miotłem a nowa miotła zawsze dobrze zamiata:D no i ... NIUS DNIA NOCNE PARTY JEST JUSZ MOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×