Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Stwierdziłam, że Posiadacz posiada oprócz tego, że posiada, to co posiada, posiada także pełzajonce ;) Flowka w G. a ja w W. to nie ma znaczenie...obie jednako pochłania nas w tej chwili batonik...a potem bendziemy wydłubywać nasionka ;)) ja ze swojej szyszki...ona ze swojej :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Pełzajonce won Prezeska ! :D Batonik był pycha i zeżarłam go sama ... chociaż Powlekacz zakupił tesz inne smaczki czekoladowe ... nie podzieliłam siem swoim ale tesz nie chciałam innego ! Boski nick Prezeska ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka informujem Ciem uprzejmnie, że lada chwila bendziemy po raz pierwszy swingować w mieście :D w takim wypadku, nie zostaje mi nic innego jak radzić Ci, żebyś po południu cuś ściongnęła ;) Tusz musi być boski u P ?! prawda Flowka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatywna bisneslomen to TWA
Takiej to dobrze...:P bendzie naciongać biednych frajeruf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazeta zapytała seksuologa Stanisława Dulko o to, co powinni robić Pani i Pan, aby doczekać się upragnionego potomka. Oto rada eksperta: \"Jedzcie truskawki polane miodem i posypane cynamonem oraz imbirem. To piorunująca mieszanka, zwiększająca szansę na zapłodnienie o 100 procent. Świetna jest również sałata. I kochajcie się. Dużo. Najlepiej w pozycji od tyłu\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×