Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam !!! Fasolka Miotły1 na jusz pół kilo :D I takie jest właśnie życie :O rodzimy się ...umieramy...mijamy się lub spotykamy...kochamy potem cierpimy...a ziemia się kręci... Uwielbiam mój topik kafkowy...ale tak jestem nieszczęśliwa 😭 że nie mam siły pisać...a już na pewno bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężczyzna jest jak jabłuszko... Gdyby mężczyzna był owocem Prawdopodobnie byłby jabłkiem Ponieważ, gdy jeszcze rośnie na drzewie - jest takie bezbronne A gdy już dojrzeje - to nigdy do końca... Na początku jest takie piękne i pachnące A pierwszy kęs jest zawsze najsłodszy, Następne z kolei są coraz kwaśniejsze, Aż dochodząc do ogryzka jest gorzkie... To tak samo jak mężczyzna - Gdy go poznajemy jest ideałem... a gdy żegnamy jest już ogryzkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dzisiaj Bella Sorella dostała wyraźne instrukcje jak ma wyglondać post z okazji 3 urodzin topiku kafkowego. Nie zrobiła nic. Znaczy zrobiła bardzo wiele w LB a nie tu :O TWA przegapiła...bo jest zajęta myśleniem o drzewach, słupach, porenczach i innych rzeczach, do których przywiązywała swoją Waderkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pewnym sensie małżeństwo przypomina solidny złoty zegarek dziedziczony od pokoleń. Patrzy się na niego i się go po prostu ma, ale można mieć też zwyczajny, kupiony za 20 dolarów zegarek kwarcowy, zrobiony z gumy i plastiku, który nie wymaga ani czyszczenia, ani przechowywania w specjalny sposób, a przecież chodzi rewelacyjnie. Taką złotą piękność trzeba codziennie nakręcać, regulować, a raz po raz zanosić do zegarmistrza, żeby przeczyścił mechanizm... Taki piękny zegarek to oczywiście rzadkość, ale przecież gumowy i tak chodzi lepiej, nie wymagając przy tym żadnego zachodu. Kłopot z zegarkiem dwudziestodolarowym polega na tym, że pewnego dnia po prostu przestaje działać. Można go wówczas tylko wyrzucić i kupić nowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. :D Miałam wczoraj napisać ale siem nie złożyło wienc ... z okazji minionego nastepnego roku kafkowania wszystkiego najlepszego kochane dziewczyny !!!!!!!!! Piszcie dalej bzdury i po prostu bondźcie tutaj !!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światowy Dzień Miłośników Pcheł ............ przeciwko moim bzdurom nawet klawiatura sie buntuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. WSTAŁAM. Codziennie wstaje. Skoro świt. Myje zemby, wpycham kromke, popijałam goroncom kawom pażonc sobie gardlo ale żadnego smaku nie czuje. Potem idem to tu, to tam, to siam i przynoszem kolorowe papierki...ale nie widzem ich barwy. Nie słyszem świata wokół...fascynujący zapach miłości odszedł...jusz niczego i nikogo nie dotykam 😭 Ale pisadlo z rudom panienkom w srebrym kapeluszu sprawiło takom małom przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszę się w tym świecie Duszę się w tym świecie Gdzie dorośli udają dzieci A dzieci dorosłych Wszystko jest nie tak Świat dąży gdzieś przed siebie Skrajem urwiska na dno A ja na wzgórzu niedostępnym Buduję swą twierdzę Duszę się w tym świecie Wściekły walę pięścią w stół Dlaczego inni mają to Czego ja tak pragnę Dlaczego inni mają to Czego ja dosięgnąć nie potrafię Mam w dupie to Że chora zazdrość to zło Mam w dupie to Że tak bardzo wam zazdroszczę Szczęścia Miłości Czasem kasy Fajnego ciucha Braku oporu Śmiałości I co z tego, że udajecie kogoś innego Niż może w rzeczywistości jesteście Ja walczę o swoje ja I co z tego mam? Szyderstwa Kpinę Samotność To wszystko jest nie tak Ile razy zadałem Ci pytanie Za co tak cierpię Dlaczego nie potrafię Po prostu zakochać się ze wzajemnością Być szczęśliwym tak na co dzień Znów uciekłem za mury Mej twierdzy wewnątrz mego umysłu Gdzie tłukę sumienie Rozdrapuję stare rany Zadaję sobie ból Tylko po co Skulony siedzę Z nieżywym wzrokiem Żyję Lecz duszę zabiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
istne heresje tu opowiadacie! Jak to "trzeba popracowac"?! O! Nie! Praco! Gin, przepadnij! Moj kalkulator az dymi od tego wyliczania ile mi jeszcze dni do emerytury zostalo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
po to kazdy lubi :P ja nawet lubie ten moment przed :D za ten papieros tuz po i ten szampan tuz przed... Gdyby nie tych 8 godzin pomiedzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
dobrze, ze nie w nocniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
W kupie, jak Twoje posty? ;) Przez ta kupe to mi wlasnie wsio ryba czy przed czy po... Byle nie w trakcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×