Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
nie wygralam 😭 oszukancza ta machina, zle pileczki wyplumkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D HA :D tak mialo byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
na 6/8 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka przywołujem Ciem do pożondku-my piszemy w jenzyku kafkowym :D ale Flowka dzisiaj siedziała na członku...dlatego myśli nadal o jednym ;) jolazabrze ---> Ty masz byki w profilu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka pije. Ptaszek śpi.(dziś nie odpisał ;) jutro powie że przeterminowane;) Każdy robi co lubi. JA siorpiem z Manna a wcześniej wisiałam na kratach. A jutro zrobiem zadymę i zmieniem rzekomo niezmienialne!!! I tak myślem: czy można kcieć sobie cuś ucionć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Co prawda to juz przeterminowane ale chcialabym zauwazyc, ze ja brzydko nie pisze :) Zawsze ladnie pisze :) Ladny charakter pisma, ladny styl i w ogole cud miod i orzeszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością ładne pisanie rozwija, m.in. wyobraźnię...Waszom...dlatego ja ślicznie piszem...:D I kawulkem pijem...i nie rzucem ;) bo w zastempstwie rzuciłam kogoś innego ;) witam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie usłyszałam śmiech Flowki :D zapewne jutrzejsze wagary i cuś z parasolkom ;) dało taki efect:D witam z wieczorka i idem busz busz zrobić w chłodzialni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie mam powody do radości ! :D Wreszcie cuś wiencej nisz tylko praca i dom ! :D A wagary som czasem fajne Prezeska ... obojentnie czy z parasolkom czy bez ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Nigdy nie możesz wiedzieć Prezeska czy H-fuj jest tylko na Twojom wyłonczność ... czy go jakiś lachociong nie obsługuje ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta Flowka dziś lubieżna ;) z cuda asz wyciekały te wszystkie O;) a Ptaszek po nocy zrobił se pokas mody :D jak siem ma ładne piórka ...to siem kuperkiem kokietuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×