Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam o poranku. Piękna jesień w G ! Słońce świeci ... aż się chce połazić po liściach ! :D Ale siedzem w domu - muszem dojść do formy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby dokonać skompletować sobie zestaw czynności erotycznych należy przyjść KOMPLETATORA jego wiedza, zaangażowanie ...nabyta w ciągu pułtora tygodnia wiedza zdobyta pomiendzy pułkami, pozwoli ci osiągnąć pełnie zadowolenia i szczyty rozkoszy ;) HEH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Kompletator to taka ważna funkcja, ze w życiu bym siem do niego nie odezwała ... nie miałabym odwagi zagadać ! :D A ja całe życie przy jednym biurku ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i wszystko jasne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...muwiom, że zima nie przyjdzie ...globalnie nam siem wszystko ociepla... i tak trzymać, przynajmniej mogem \"paradować \" w swoich ślicznych bronzowych botkach a Flowka jusz niedługo bendzie 5 muszkieterka :D witam... jusz połowa miesiaca ponurego za nami, a mnie wczoraj dwa razy dotknęła zakapturzona postać kobieca z kosom:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak siem nie wie o co chodzi to może lepiej nie zabierać głosu ... Frajer na jedno MB okazał siem faktycznie tylko na jedno MB ! :D Świat siem kończy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy nie lepiej kupić dwie szmatki za cenę jednej ? Lepiej ! Ale za seksowne dziurkowane na dwie nogi to już niestety musiałam swoje dać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×