Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowka jesteś blisko ;) dalsze wskazufki do odgadnieńcia czym jest cuś A MOŻE KTOŚ JUSZ WIE ????????????????????? cuś to to, co czasami bywa dostarczane o nieprzyzwoitej porze... jest takie jedyne na świecie cuś... cuś to Antonio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech siem cieszy że zgadła ;) bo otkond życie jej pokazało, że życie niejebajka...Flowka może Ci kupić fotel bujany i ziułka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na świenta sama sobie sprawiłam prezent w postaci cystis ! :D Migiem wydałam to co Pijafka dostała ... nawet cienżkie nie było. A teraz nie mam jusz ochoty na nic ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Papierki dziś som dwa :D:D:D:D:D i cudne czerwone serce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne życzonka uśmiechu i słonka. Śniegu białego po pas... Pierwszej gwiazdki - jasnej jak ta nad Betlejem. Pokoju życzliwego w opłatka łamaniu... Życzeń, co się spełniać będą, Ciepłej miłości, wiary i nadziei, co nie będą odstępować na krok przez cały nowy nadchodzący rok... życzy Flowka-Dewotka !!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam świątecznie. Nie ma to jak spokój, cisza, pełna lodufka, śnieg za oknem i perspektywa wolnego ! :D Wczorajsza wigilia skończyła siem dzisiaj ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×