Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Taaa... te rzewne wersy maja wiele wspolnego z Fujem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Po odchamieniu sie (nawet przeczytalam ta poezje ;) ) to czas isc spac... ;) Wiec dobranoc i kolorowych snow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieciarka lawirowała po moście...walnęła w azot...jak cudownie na 7 podószkach...szczegółnie gdy Flowka zapowiada, że bendzie GOŁOleć bo leci wyrwać szczypiorki;) uważam to za marnotrastwo bo ja bym dodała do grudek w salaterce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pukanie zadzwoniło...zaglondam...a tam jakiś mi muwi czy kcem wiedzieć co bendzie jak umrzemy...muwiem NIe - bo ja nie wiem co jest jak żyjem ;) a żyjem z Wybranym...nawet sweter mu uprałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Czarowanie czarowaniem ale dobry uczynek zrobiłaś, że wskazałaś kierunek ! :D U mnie dzisiaj pienkne słońce - przynajmniej ludziki z WOŚP nie zmarznom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Kon sie pasie na osniezonej laczce? Jakis amator lodow :P W zimie sie koniom daje sianko, a nie na pastwisko wyprowadza :) W ogole to witam o poranku 🖐️ chyba zdazylam? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
a sztucce dzierzy w kopytach :classic_cool: stol przybity do szafy. A talerze do stolu? Praktycznie, zaden wredny gosc nie ukradnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Bardzo nieprzyzwoity ten kon :classic_cool: A TWA spragniona dzis krwii, mordu i mocnych wrazen? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Dobra, dobra... Ale ja to ukatrupie i po sprawie, a Ty rozpamietujesz ponad 800 zapisanych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idem po cebulem ;) w końcu trzeba cuś zjeść w świenty dzień :D muszem zdonżyć wrucić zanim siekanka Ptaszka dojedzie :P Flowka pakuj paseczki i rameczki jedziemy z Vicky i Kryśkom do Barcelony ...Pówrut Jedi sprawił, że mamy rozkład jazdy ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja dzis spozywalam wlasnie padline w formie siekanki z kwia... No i koniecznie cebula do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego mam siem z Tobom dzielić ? milionem baksuf!!!;) ehhh...i tak przyszło by mi mieszkać z Ptaszkiem w lesie...a Flowka dostała by w prezencie furem za...je...bistom...kuźwa ale to by było życie !!! barwne, urozmaicone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głęboki błękit powietrza objawia...Nic, które nigdzie jest – i jest bez końca... beznadziejna pustka... nie mieszkamy przy Wywrotowej Drodze...ale szanse na to by coś zmienić w życiu som znikome :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×