Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Wybrany Wiele się o nim mówi. Ale tylko Wybrany ma szanse na przyszłość, ponieważ został Wybrany z grona innych niewidłowych. Nie ma pojencia czym jest sapsago lup rokpol, ale cusz wcale go to nie trapi. Dzień ten, dzień wybrania był szczególnym z pośród tak wielu innych dni roku. Szarzy spendzom czas z najbliższymi, natomiast Wybrany bendzie kierował swuj wuzek ku nowym lecz znanym pułkom. Wybrani muszom być nagradzani !!! przecież som Wybrani!!! Dostanie taki Wybrany uprawnienia unijne i sru w wózek i może jedździć po całej Europie. Oto doczekalismy czasuf, kiedy maluczcy stajom siem wielkimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Witam o poranku 🖐️ Ja sobie tez zrobilam kubek bialych glutow wprysnietych do kielicha w czerwonym wypasionym cudzie TWA :P Smak tego czegos (nazwy nie spamietalam :P ) pewnie jest o niebo lepszy niz wyglad :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Jak dobrze wypić cuś z Ptaszyskiem ! :D A nie przeszkadzaj Prezeska Wybranemu być Wybranym ! Niektórzy widzom w tym sens życia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku TWA jeszcze !!!!! nie ma czerwonych wypasionych cuduf ;) ale jest na etapie myślenia o nich ;) co oznacza ni mniej ni wiencej, rze znuf bendzie jadła chlep z cebulom :P żeby cuda mieć, bo wszyscy wiedzom, że TWA potrzeby muszom być ZASPOKOJONE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
No to siup w ten ... dziub :D 🖐️ :D Aha i ta tez nie mam pojecia co to jest "sapsago lup rokpol". I wiecie co? Wcale mnie to nie martwi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
znaczy... tez mnie to wcale nie trapi :D Czyzbym byla "wybranym"? :P :D TWA---> a chleb z cebula jest bardzo smaczny. Cebulka podsmazona na rumiano, palce lizac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
nawet nie musialby byc czerwony... Wystarczylby śniadokoperkowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Najlepiej fikusowy w odcieniu amarantu z domieszka wanilii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie ja jestem opierzona :classic_cool: Orzeł: podrodzina ptaków z rodziny jastrzębiowatych. Obejmuje gatunki drapieżne, jednak jeśli to możliwe, zjadające również padlinę (kotleciki schabowe rulez!), zamieszkujące cały świat poza Antarktydą (zdecydowanie im cieplej tym lepiej :D ). Ptaki te charakteryzują się następującymi cechami: * samice większe od samców * upierzenie obu płci jednakowe * w ubarwieniu przeważają brązy oraz czerń i biel * gniazdo na drzewie lub na skalnej półce czy to sie miesci w ramach tego "zjawiska"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardolep
Ja zaraz sobie kawke strzele z tym ze mrozoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
z mrozonych rzeczy to ja lubie jedynie lody :D i snieg - ale nie do konsumpcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja jeszcze nigdzie nie doszlam :P I ciekawam gdzie ja znajde annasowe kultury bakcyli. Sucharki to w kazdym kiosku kupie :P TWA ma za wysokie wymagania :D Mniemam, ze savoir vivre zaklada, ze kazdy bedzie sie cieszyl nawet z sucharkow, a nie wybrzydzal :P :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokolei Ptaszeczku...najpierw Ceef musi dojść ;) a sfermentowane dostaniesz w D, T, A, N, B, K, C, P, L, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Dlaczego ja pierwsza nie moge dojsc? Rownouprawnienie bylo :P A po drodze to ja mam tylko D, zadnych B, C, T, czy K i innych... A tam na bank nie ma takich cudow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale som flaki :P jeszcze niedaleko jest F :D tam som frykaski rurzne...jak szyna szwarcwaldzka :D [TWA siem gładzi po siniakowym brzusiu na samom myśl o smaku tejze szyny]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
DObrze... flaki Ci przyniose. Wiesz gdzie... :classic_cool: Ciekawe co z nimi zrobisz :P F jak fredzelki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
albo lepiej... F jak Fuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
jedno slowo przychodzi mi do glowy... FUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukajonc czegoś o Fuju znalazłam Jonasza Co to jest miłość Nie wiem Ale to miłe Że chcę go mieć Dla siebie Na nie wiem Ile Gdzie mieszka miłość Nie wiem Może w uśmiechu Czasem ją słychać W śpiewie A czasem W echu Co to jest miłość Powiedz Albo nic nie mów Ja chcę cię mieć Przy sobie I nie wiem Czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×