Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
czy spryskac kubeczek mozna inaczej jak tylko nie ekspresowo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
I tez dalam sobie napryskac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
to niesprawiedliwe ze jednym przybywa sprzetu innym ubywa 😭 I druga sprawa: dlaczego zawsze mi :P Chociaz sa tez plusy. Ponoc prad podrozal. Zawsze to troche oszczedze jak nie bede wisiec na kabelku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
do kubeczka :) To moj kubeczek z wiewiorką jest! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
to ja nie bede wnikala czego jeszcze potrzebujesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAAk...ja o kiblu ;) ona o herbatce;) ok. muj kubeczek jest z policjom ;) Zanim Ptaszek zniesie choć jedno jajko - by nie wymarł [mam nadziejem doczekać] pujdem siem zmierzyć z besdusznom biurokracjom. milego dnia z kafkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Spokojna Twoja ananasowa! W koncu to co na wymarciu jest pod ochrona, nie? Jak mnie nagly szlag nie trafi to jeszcze Was tu pomolestuje od czasu do czasu :D Ja lubie herbatke :) A jak tobie sie chcialo siusiu to trzeba bylo DRUKOWANYMI!!! To niezdrowo trzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Cappuccino (czyt. kapuczino) - włoski napój kawowy z dodatkiem spienionego mleka (rzadziej z bitą śmietaną) i szczyptą sypkiej czekolady lub kakao dla ozdoby. Podawane często do smaku z gałką lodów w śmietance, ma orzechowy kolor. Klasyczne włoskie cappuccino składa się z 25cm3 espresso, do którego wlewa się odpowiednio spienione mleko. Mleko spienia się przy pomocy gorącej pary uwalnianej przez specjalną dyszę zanurzoną w dzbanku z mlekiem. Zgodnie z włoskim normami pianka na cappuccino ma 1-2 cm grubości i charakteryzuje się kremową, ciekłą konsystencją, jest też całkowicie pozbawiona widocznych pęcherzy powietrza. Objętość cappuccino to 120-150 cm3. Nazwa napoju pochodzi od brązowawo-czerwonego habitu mnichów kapucynów (cappuccini) którzy wynaleźli ten rodzaj kawy. Po przeczytaniu stwierdzam z pelnym przekonaniem, ze nigdy nie pilam cappucino. Pilam nedzne podroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Szybko skopalas te porecz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Trzeba bylo ekspresowego gonca zamowic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Trochem białego spadło i zaraz jakiś paraliż nastompił ! :D Wczoraj w W a dzisiaj w G. Zarzondzam grupowe czarowanie i przependzenie tej zimy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co ... trafiła mi siem niespodziewanie darmowa kolacyjka z Frajerem który siem nie zapowiada ale jak jusz jest to jest ! :D Czy to siem nazywa szczenście czy przeznaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka ale siem Rozpasana rozpisała ;) Flowka informujem uprzejmie, że szczenście to ja Ci dajem, przeznaczeniem jest nam żyć razem, kiedy jusz bendziemy miały wszystko pomarszczone :P wienc dzisiaj korzystaj ile wlezie...pozwól stateczkowi zakotwiczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte macchiato (z wł. \"splamione mleko\") - napój mleczny powstały przez powolne (delikatnie, po ściance) dolanie kawy espresso do gorącego mleka, pokrytego warstwą mlecznej piany. Przy prawidłowym przygotowaniu otrzymuje się trzy warstwy: na dole mleko, po środku espresso, na górze piana. Dzięki temu jest to jedna z najciekawiej wyglądających, lecz także jedna z droższych kaw. Podawana jest w przezroczystej szklance z grubymi ściankami o pojemności ok. 250ml. Może być pita przez słomkę. Latte macchiato można dekorować, podobnie jak cappuccino, czy espresso wiórkami czekoladowymi, kakao, cynamonem itp. Można także dodawać syropów smakowych tworząc całą gamę nowych smaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×