Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
No i tak sie odgrazalas, ze bedziesz pisac, tak sie odgrazalas i co? Lipa :P No chyba, ze ja slepa jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A odnoszac sie do kozy... To moj T9 zyje swoim zyciem. Jak on czasem po ciemaku cos wymysli to mucha nie siada. Np zgadnij co dla niego oznacza "rejs"... :classic_cool: Jest rownie nieprzyzwoity jak Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku Ciemaka ma do siebie, że jak natchodzi człek ma zaciemaczenie ;) Ptaszku !!! Zaczęłam pisać ale P i tylko P !!! Kafka jest dla mnie oddechem, przyjemościom a nie miejscem zaluf. a tom gałonź to ktuś musiał nam nadpodcionć ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Taaa, to dywersja byla :D Ja tam lubie wylewac zale gdziekolwiek. "...oś wylało się nie szkodzi zanim stęchnie to długo jeszcze..." :classic_cool: W ramach wylewania zalow to powiem, ze czeka mnie teraz obslinianie sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
oś=coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
aaa i zeby nie bylo ze w jednym miejscu milcze, a w innym gadam jak najeta to wyjasniam: ze to miejsce, gdzie milcze jest zepsute :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Kolejna meczoncanoc. Kolejny trudny dzień. Może kiedys rozwikłam zagatkem dlaczego własnie tak jest a nie inaczej!!! Aha konktrakt jusz mam...miendzy innymi na wystempy w warsztacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
a dzisiaj Dzien Deszczowy :O jeszcze oznajmic chcialam za pomoca czegos co dziala, ze cos innego mi nie dziala. Ale w sumie wcale mnie to nie zaskoczylo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku W zwionzku z sytuacjom uporczywości TWA musiała siem w końcu wyspać poniewasz niektuży muszom ot 7 rano TWA o duperelach informować a TWA jest tera tak podrażniona rze lepiej nie wchodzić jej w drogem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo umnie chmury ale jeszcze nie pada.jest ktos z Gdanska lub okolic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja niestety nie z Gdanska 😭 Ale bylam w Gdansku miesiac temu :D Deszczowo to chyba w calej Polsce jest :O Chociaz teraz jakby cus tam sie przebijalo przez te chmurki :P A kto smial zaklocic sen TWA w srodku nocy??!! Co za luj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama82
hejka wpadlam do was z prosbą Mam rocznego synka i bierzemy udzial w konkursie pampers, do wygrania jest roczny zapas pieluszek ktore bardzo by n am sie przydaly. Bardzo prosimy o głosy, mozna oddac jeden glos na dzien http://www.rosniemyrazem.pl/competition_deta ils.php?id=656&cat=ap dziekujemy z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Pociesze Cie TWA ;) Moj sen tez dzis zostal zaklocony. Przez takie jedno male pipkajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A ja widzialam ogrod bez drzew :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie znam sie na krzakach. Ale ogrody bez drzew tez istnieja :P Drzewo to nie jest warunek konieczny do zalozenia ogrodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A krzaki to ja oceniam zwykle po przydatnosci do innych celow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
To Ty ni z gruchy ni z pietruchy przywalilas rozkoszami... Ja wciaz trzymam sie glownego watku = ogrody = krzaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty ni z gruchy ni z pietruchy przywaliłaś brakiem drzewów...:P Znaczy to, że ów teren, wskazując na warunek wystarczający w odpowiedniej implikacji, wskazuje zarazem na warunek konieczny. I tak, dowiadujemy siem...rze ogrut jest terenem niezadrzewionym acz roślinym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie. Ale moze byc terenem niezadrzewionym acz roslinnym. A to roznica :P Poza tym ja tylko skomentowalam cos co chcialas ukazac wszem i wobec. To sie na drugi raz zastanow co masz w stopce :D Bo nie znasz dnia ani godziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drzewa – grupa ROŚLIN, do której zaliczają się największe rośliny lądowe!!! Drzewo - wieloletnia ROŚLINA o zdrewniałym pędzie głównym !!! ogród = rośliny rośliny = drzewo drzewo = ogród i ten sytuacji jasno TWA ukazała, że zawsze ma racjem ;) bez wzglendu na to ile kto posiada gruszkuf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
w twojej teorii jest blad. A mianowicie w przyrownaniu: rosliny = drzewo. Bo nie kazda rozlina jest drzewem, pomomo ze kazdo drzewo jest roslina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×