Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Niestety KO zbyt szybko okazala sie byc niepoprawna optymistka :P Kolka otrzymaly inne polecenie 😭 I beda sie toczyc... Szkoda tylko, ze nie same :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku Sesja serduszkowych kartek zakończona :D były ślicznie:D [TWA jak zwykle szalała pżet monitorem z zachwyta, szczególnie wyjonc z radości rze teras ma pżet sobom Ptaszka] !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
I to bylo szatanskim celem KO :classic_cool: Tylko, ze w wyborze zielono rozowych cudow przeszkodzil jej jeden okropny wypasiony cus techniki a do tego KO sie teraz zastanawia, dlaczego obuietnica nie zostala spelniona... o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
mialo byc... ale juz nie jestem, wiec lepszy bedzie banan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie. Tak sie objawia niedowierzanie... To jest twarz mysla skazona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ciesz sie ciesz, bo nastepne takie wyroznienie to... za rok? :P A wszystkich czterech nie mialam w ustach... to bylby nadmiar, objetosciowo nie jestem tak pojemna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
To by bylo fajne motto zyciowe :) Lenistwo to sztuka tak długo nic nie robić, aż minie niebezpieczeństwo, gdzie trzeba by coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A wg tej zasady trzeba w pracy funkcjonowac: Leniwy: człowiek, który nie udaje, że pracuje. i nie ma lekko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Dobra, to w ramach walki z ogarniajacym mnie lenistwem ide spac 🖐️ Bo i tak mi nikt nie odpisze. Jedni sie lenia, inni taplaja w blocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...halo...nie mogłam nic pisać bo w błocie kawowym nie ma zasiengu ;) za to jestem cudna a skurkem mam jak aksamit z jedwabiem, kudełki niczym płononcy ogień!!! teraz papki na rurzne czenści i mogem być namientnie nieprzyzwoita czyli oddawać lubierznym czynościom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o niedzielnym lenistwie w przysłowiu Kafka zrobiona w policji pachnie na biurku, promienie jeszcze dalekiego zimnego słońca zaglondajom mi przes okno...czas relaksu zupełnego :D Siedzem sobie przet kompem w zielonej (nierozciongnetej) bo seksownej zielonej koszulce i myślem czy rzeczywiście lubimy nic nie robić? bo nawet nie robionc nic robimy cuś;) przeciesz... Mamy swoje marzenia i mamy tesz świadomość nierealności tych marzeń, mamy swoje plany i mamy świadomość rze niejednokrotnie sposub ich realizacji paradoksalnie zależny jest od innych. Czy dlatego pragniemy siem lenić dlatego rze nie możemy robić tego co by nam dało satysfakcjem i zaspokoiło ambicjem ? Czy straciliśmy wiarem bunt jednostki ? TWA wozy jusz rurzne zaliczyła w swoim życiu, nie każdy był wygodny, choć toczył siem do przoda a i były takiego kture siem staczały a TWA spadała obijajonc swe kruche boczki] a i łaska pańska na pstrym koniu chadzała. TWA nie ma kozy😭i pewnie mieć nie bendzie :(choc podobna Bóg pomaga tym, co sami sobie pomagają :o Pieniądze nie śmierdzą, choć nie szata zdobi człowieka ;)[Flowkem zdobi];) W końcu lepsza KO w garści niż gołąb na dachu a co 3 głowy to nie jedna:D Lenistwo jest grzechem. \"\"\"\"\"Tradycyjnie lenistwo oceniane jest jako wada charakteru a osobę leniwą uważa się za pasożyta społecznego, czyli dającego społeczeństwu mniej niż powinien i żyjącego na jej koszt\"\"\"\" Nieróbstwo, próżniactwo, pasożytnictwo, bumelanctwo, zbijanie bąków, nygusostwo, wygodnictwo...niech sobie nazywajom jak kcom !!! My kochamy nasze wygodne kanapy, fotele[bo takie tylko jusz sprzedajom-czyli namawiajom nas do lenistwa], cudne kominki dajonce ciepło [kobiety podobno świetle promieni zyskujom na atrakcyjności ] kochany cuda techniki, dzienki którym jesteśmy Zlostowane na rafie lup zbieramy młotki w Tybecie lub robimy siekankem z wroguf...to jest czas dla nas...nasz własny... może i leniwie spendzony ale NASZ a innym G do tego w jaki sposub go wykorzystamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Żyjem, żyjem ... ale leniwa siem zrobiłam okutnie. I to mi Prezeska wytyka na każdym kroku ! :D Ale moje napoleonki som wyśmienite ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka- Leniwe rozmowy, leniwe popijanie rzóbrufki, leniwie minom godziny :classic_cool: tylko literki spalom siem szypko ;) Ptaszek- wylegiwanie się na zielonej trawie, leniwe popijanie śmierdziela czyli zezwłokowanie zupełne :P TWA - otworzyła swoje bióro i leniwie liczy to czego nie ma...liczonc rze bendzie miała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I TYM O TO SPOSOBEM DOSZŁYŚMY razem ruwno do celu !!! i mamy 2..........5..........000 tysiecy bzdurnych bezsensownych wypocin!!! nagrodem ZOO czyli ZŁOTE OCZY ORLICY OTBIERA f👄l👄o👄w👄k👄a👄 Zestawienie naszych cennych nagród: Elldiska -----> 12500 i 16000 i 18000 i 18500 i 19000 = 5x Fantazyja -----> 21500 i 22500 = 2x Flowka -----> 2500 i 3000 i 5000 i 9000 i 10500 i 13000 i 14500 i 17000 i 17500 i 19500 i 20000 i 21000 i 245000 i 25000 = 14x KO -----> 500 i 1000 i 4500 i 6500 i 8500 i 9500 i 12000 i 24000 = 8x Moniałka -----> 7500 i 13500 i 15000 = 3x Robalowaaa -----> 16500 = 1x Setunia -----> 11500 i 23000 = 2x TWA -----> 1500 i 2000 i 3500 i 4000 i 5500 i 6000 i 7000 i 8000 i 10000 i 11000 i 14000 i 15500 i 20000 i 22000 i 23500 = 15x TYGRYS -----> 20500 = 1x brawo 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. 16 lutego z ranka trzeba ściemnić w pracy że siem pracuje ... poczekać aż wyjadom z browarem, wskoczyć na kafkem i zaznaczyć swój byt ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Póki co - z ranka trzeba siem ogarnąć i iść podreperować swój wizerunek ... bo Prezeska mówi, że mam znowu być pienkna ... ale kiedy to bendzie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK UPRAWIAJĄ SEKS... BANKIER - na raty ALPINISTA - zawsze na górze INŻYNIER - zgodnie z planem LISTONOSZ - dochodzi szybko POLITYK - kończy na obietnicach DENTYSTA - wiadomo zawsze oralnie ŚMIECIARZ - dochodzi raz w tygodniu POLICJANT - twarda pałka z kajdankami SZACHISTA - bije konia nawet przy królowej DETEKTYW - tylko w ciemnościach i incognito DŻOKEJ - galopuje ostro i zawsze chce być pierwszy PIŁKARZ - jak nie faul to spalony i nigdy nie może trafić DOSTAWCA PIZZY - jak nie dojedzie w 5 min to zimny NUREK - ma wielkie ciśnienie zwłaszcza gdy jest głęboko GOLFISTA - małe piłeczki, a upiera się żeby zaliczyć 18 dziurek MUZYK - ma niezwykle sprawne palce, ale potrzebuje dyrygenta PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - nigdy nie może znaleźć właściwego miejsca DEALER SAMOCHODOWY - nie ważne gdzie i komu, aby tylko wepchnąć ten swój złom zawsze rozmawianie o bzykaniu poprawia humor szczególnie wtedy gdy jednego dnia siem dostaje buziaka a drugiego nawet nie poponczkuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×