Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam o poranku ;) Pewne osobniki majom nowy stuł, ten sam widok i wqrwiajonce gresowe...ale to JEST powud, by spiknąć siem bliżej z Żubrem ;) A inne osobniki robiom pożondki w życiu i w koncie i majom ładne trzy składane przetrzymywacze rupieciarskie i potrzebujom tylko kaweczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Bezpieczeństwa Psychicznego (Czyli poczucia Psychicznego komfortu i bezpieczeństwa w każdym wydarzeniu i decyzji jaką podejmuje lub przejmuje od Ciebie. ) -Oparcia (Czyli wspierania w jej rozwoju i problemach. Także w niepowodzeniach. Musi wiedzieć, że ty jej pomożesz wtedy przetrwać.) -Emocji (Czyli ich zróżnicowania. Gdy ma różne emocje to się nie nudzi. A gdy się nudzi, to sobie tworzy chore filmy wywołując negatywne emocje. Lepiej zwracać na to uwagę. Tutaj też można przypisać wszystkie spontaniczne akcje i zwroty akcji w związku.) -W małżeństwie także zaspokojenia seksualnego (Aczkolwiek potrafią sobie wmówić, że nie.) -Zainteresowania (Nią oraz czegoś na czym może się skupić. Jeśli my jako partner jesteśmy jedynym zainteresowaniem kobiety może to być uciążliwe zarówno dla nas jak i dla niej. To prowadzi często do rozpadu związku, lub przynajmniej do wielu kłótni.) -Optymizmu (Nie jest to niby niezbędne. Ale ja wychodzę z założenia, że to co daje nam o wiele więcej szczęścia jest bardzo przydatne.) tego podobno potrzebujom ot facetuf...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masło po terminie a pożondek nie Pożondek musi być. W szafie, w papierach, w chłodni, w życiu. Pożądek pożondkowania powinien być ustalany demokratycznie. W wolnych wyborach ... tam tesz musi być pożondek. Wszyscy łapiemy za miotły, szmaty, worki i pożondkujemy. Naturalny porządek rzeczy, to upożondkowanie nieupożondkowanego. Porządkująca siem nieplanowa sytuacja pożondkowania powstaje dzienki działaniom jednostek pożadkujoncych. Na pożondkowanie składa siem: -przeglondanie -układanie -wyrzucanie lub oddawanie zalegajoncych w chłodnych pudełkach, mogoncych prowadzić tylko do zjełczenia... Doprowadzamy do pożondku, panuje pożondek, mamy pożondek, utrzymujemy pożondek ! Oczyszczamy przestrzeń wokół ...wnentrze przebywania i wnentrze swoje...nagle czujemy ulgem... dużom ulgem...gdysz ład, który siem pojawia, przynosi nam chęć do działania i w ten sposób ład, który jest w człowieku, zaczyna panować dookoła...czujemy siem wyzwoleni... do czasu..kiedy w wyniku rurznych działań znuf zapanuje niepożondek ;) Porządek prowadzi do wszelkich cnót. Lecz co prowadzi do porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źródłem kreatywności jest przede wszystkim przyjemność z poznawania uporządkowanej złożoności Natury, która sama w sobie jest pięknem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znuf jak samotny biały żagiel na kafce pływam....;) Ważne że Ptaszek wrucił z zaginionej antarktydy :D i przyniusł w dziupku ciepło:D to rze ot 3 dni jem śledzie i ogurki zupełnie nic nie oznacza...:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Takim jednym to bijom dzwony przy stołowaniu siem porannym;) a mi bendom biły kiedy w dziurawych bótah penetrować muszem wodem śniegom A Ptaszek to mondry ma wodny złom, pokonuje każdom przeszkodem bes przeszkut i nic mu nie straszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Takim jednym to zabiły i dzień siem zaczoł nadzwyczajnie ! :D Raz na jakiś czas to i takim złym kobietom jak ja siem należy odrobina luksusu ! A teraz do pracy i koniec myślenia o H-fujach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie ulatuje ;) Napychana była tak pyszna rze jeszcze repeta byłaby miłe widziana :D Ja tesz mam swojom Valkirie;) nowe cuś stoi jusz u TWA bo TWA wzieło na snopowionzałki czyli sznurki szarpane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej !!! Dzisiaj siem dowiedzialam rze jedni mnie nie kcom bom nie gotowa a drudzy mnie wezmom bom niepewni czy nie popadnem w otchłań !;) Zasadnicze som do dópy, bo ten kto je pisze nigdy nie jadł cebuli :( i nie wie nic o życiu polskim pospolitym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku !!! Pewna istotka żeńska ciongle odwyka;) Pewna istotka żeńska ciognle nie może przywyc ;) biedna ja :( nie mam se z kim popisać bzdurkuf w chwilach relaksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez Ciebie wino utraci smak Bez Ciebie nigdy nie powiem,\"tak\" Bez Ciebie drogi zasypie wiatr popiołem z gwiazd Bez Ciebie smuci mnie każdy wiersz Bez Ciebie nie przychodzi sen Bez Ciebie w smutek zapadnie świat na tysiąc lat Bez Ciebie troska dogoni mnie Bez Ciebie marzeń oduczę się Bez Ciebie pasjans nie wyjdzie mi w pochmurne dni Bez Ciebie zmartwi mnie byle co Bez Ciebie nic nie będzie mi szło Bez Ciebie na zawsze schowam się na serca dnie Bez Ciebie życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Cała w czerwieni jest w modzie... Czerwona torebka, czerwone buty... i kreacja także czerwona! Już nie musisz się zastanawiać z czym zestawiać czerwień. Sama czuje się bardzo dobrze. Jest w modzie już tak długo, że może sobie pozwolić na indywidualizm. i śliczne kobiece nosidełka i najszyjniki i kokardki i satyna...idealna na pościel w lecie:D no i oczywiście czerwone cudo...żeby na odwyku nie odwyknoć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×