Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
grusza=drzewo ale drzewo nie= grusza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ty to masz najwyzej patent na malpowanie :P A z tej racji mam i ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A ogrod bez roslin to moze co najwyzej byc zaoranym polem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecn w nawionzaniu do Ptasiego postu z godz.11.10 widziałaś zaorane pole ;) wszystko na swoje drugie dno...tak jak to co wczoraj kupiła na chandrem zwionzanom \"z sugerowanymi działaniami uporczywymi\" TWA i jest to czerwone!!! bo TWA nie ma nadziei😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKORO Ptaszek tyle czasu nie pisze ;) znaczy ni mniej ni wiencej rze robi znuf dobrze jakiejś Szyszce na guże albo żre darmowe paluszki słuchajonc marudzenia Wyższopensjowca! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Wszystko sie zgadza :classic_cool: a w nawiazaniu do posta z 12:38 to zaorane pole nie jest porosniete krzakami :P Wiem co widzialam - nic nie pilam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A ja wlasnie dotarlam w "swoje" 4 sciany. 2 godziny spedzilam tam gdzie sie duzo lize :O Az mi od tego nogi wrosly w 2P. Dobrze, ze korzeni tam nie zapuscilam... A istot zywych przede mna - sztuk 27. Czy widzial kiedys ktos taka apokalipse :O Teraz ide w bardziej swoje 4 sciany. Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie dotarłam w \"swoje\" 4 ściany. 2 godziny spendziłam tam gdzie siem durzo wsadza. Aż mi od tego nogi wrosly w 2P. Dobrze, że korzeni tam nie zapuścilam... A istot żywych przede mnom - sztuk ;) nie liczyłam ;) bo ot groma...:( Ja widziałam taki film;) Teraz idem w bardziej swoje 1 łuszko. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
wrobelki mi cwierkaly, ze wielkie swieto dzis! To i ode mnie przyjmij najlepsze zyczenia: szczescia, zdrowia, pomyslnosci, usmiechu, slonca, deszczu (niektorzy mowia, ze tez jest potrzebny :O ), lekkiej bryzy wiejacej w twarz (ewentualnie silniejszego wiatru - ale tylko w plecu) i zadnych piaskow w oczy i klod pod nogi, i do wyboru: albo duzej ilosci frajerow albo jednego na maksa sfrajerowanego, poza tym to juz nie wiem czego jeszcze... moze KOZY? :D i bukiecik: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ktory nalezy docenic najbardziej, bo KO nie lubi chabazi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
errata: W 4 wierszu, w 7 wyrazie, 5 litera powinno byc "y" zamiast "u". Leza za blisko siebie :P A ja mam nieskoordynowane ruchy palczaste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo do posiadania KOZY mam tylko ja TWA ;) Kobieta potrzebuje 4 zwierząt: lisa w szafie, jaguara w garażu, tygrysa w sypialni i osła, który by za to wszystko zapłacił. proszem sobie wybrać wsrut tych lup innych zwierzontek jakoweś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Rozpasałam siem to i mnie nie było jakiś czas ! :D KO > doceniam te chabazie - dzięki ! 👄 A Prezesce nie mam zamiaru kozy odbierać. Jest tylko jedna Prezeska i jedna jej koza ! Kartka była zaje ... fajna ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku Jak to miło wiedzieć rze wreszcie ktoś nie kce mi czegoś zabrać ;) Mam nadziejem uczestniczyć w inwentaryzacji...ale niczego niezwykłego siem nie spodziewam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
TWA---> Aureole to mam ja :P Twoja to aura jest!! :D flowka---> Dla kazdego co innego znaczy KOZA. Dla mnie to tylko symbol :P Dla TWA to cztery kopytne wlochate, zrace trawe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpora w użyciu Bywajom takie chwile, w których lubimy niespodziewanki. Na przykład 105 ;) Stajemy wtedy jak słóp soli...wpatrzeni w słup. Bo historia słópuf jest bogata, ale zawsze zastosowanie słópa uwzględnia możliwość oparcia lóp podparcia ;) Jak słóp ogromnie jest ważny ;) niech świadczy fakt, rze mamy asz 9 Słupuf w Polsce, w tym asz 3 w dolnośląskim :D Stawiamy tesz Słópy Pokoju w nadziei o dni bes wojny, wbijamy słópy trakcyjne by ciopongi łączyły nas szypciej, nawet wykorzystujemy słópy do organizacji przestępczego oszustwa. Koniecznie należy wspomnieć o jakże istotnych słópach lampowo-ulicznych, pot którymi spotkania som rozjaśnione, bo latarnia jest symbolem oświetlenia i zbliżenia pod niom cieszą się dużym powodzeniem...;) Oferowane do sprzedaży i puźniejszego montażu som słópy przelotowe, odporowe, odporowo-narożne, rozgałęźne, krańcowe oraz kablowe jak również słópy o funkcjach specjalnych dostosowane indywidualnych potrzeb klientek. ;) Bes słópa nie ma życia! I nie sposup tu wymienić wszystkich. Cudo techniki (jusz niedługo czerwone), prond by muc pisać te bzdury...gdziekolwiek siem rozglądniesz ...słóp i stoi :P Jedyny nienaruszony szklany słóp ogłoszeniowy prenży siem przed Muzeum Mazowieckim. ...ale żeby Pana Givenchy zamienić w drugi szklany słóp..nie do wiary że siem udało...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Nieoczekiwana zamiana rul nie pozwoliła mi na konsupcjem wypocin Flowkowych :( mogem se zaśpiwać...nie dla mnie...nie dla mnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało siem rze zaliczam siem do grona tych co sobie zasłużyli;) Kryteria oceny Ptaszka som niezwykle skomplikowane i zapewne opierajom siem na zawartości treściowej (kryterium metoryczne) formie pokazu, częstotliwości kalibracji, bezwzględnie na nie popieraniu komeraży i kompleksowym panowaniu ;):P chlanie kawy i żarcie ciastek tesz jest dyskusyjne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Stosunek do 20:52 - Cos nie teges ta teoria... bo slupow w zasiedu wzroku brak. Policzylabym sobie momenty zginajace takiego slupa 😭 Az mnie swiezbi ;) Stosunek 14:32 - A czym sobie zasluzylas i na co? Bo skleroza nie boli :P Stosunek 14:46 - WOW o_O O_o O_O Symbol sie zmaterializowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Słupy stalowe przenoszą moment zginający od siły poziomej przenoszonej z głowicy słupów żelbetowych oraz ściskanie odreakcji pionowej. qk= 0,25 + 0,05 x 5 = 0,5 kN/m2P = 1,8 y = 1,3 c* =1,0Cz = +0,7 , -0,4parcie : p = 0,5 x 1,8 x 1,0 x 0,7 x 1,3 = 0,81 kN/m2ssanie : s = - 0,5 x 1,.8 x 1,0 x 0,4 x 1,3 = -0,46 kN/m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×