Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

sens ścielenia łuszka Bembnienie jako nowonienowa czyność wraca do łask. Ze wszystkich stron bembniom o końcu świata - jakby nie zdajonc sobie sprawy co oznacza słowo KONIEC. A oznacza że wszystko co żywe zginie, nastompi chaos jeden wielki. Pewnie ci co tak straszom myślom, że bendom w fotelu przet pudłem ogladać zgliszcza i rumowiska z dziwnych powoduf czujonc siem bezpiecznymi. Jeżeli ma być koniec to bendzie dla wszystkich. Zostało 44 miesiące ;) HEH...ta liczba jest Magicznom liczbom 44 ;) przestrzega przed apokalipsą ...;) Dlatego tesz nie wiem po co Flowka ścieli swoje łuszko? ;) mogłaby siem położyć, kokosić w mietkich podusiach, kołgerkach i oczekiwać :P nawet gotowam przyjechać i każdego dnia jej podawać kafkem pachnoncom ;) Bezwzględnie wskazane jest leżenie w łuszku i nie chodzenie do pracowania;) przyjmowanie pozycji, które rozluźniają mięśnie. Leżenie w łuszku odczytuje się jako potrzebę większego spokoju albo jako ucieczkę od rzeczywistości, ...i takom wiarem ma tera Flowka wyznawać. Leżonc w łuszku stanie siem dobra, znaczy jeszcze lepsza, przez sen rośnie dużo dobroci. A jak sen to i sny, na pewno o jakiejś końcuwce ;) lecz nie świata! to Wam gwarantuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm o poranku. Pracujem ! A w przerwach surfujem ! :D Nie jak niektórzy co siem snujom po domu od rana i nie mogom siem zdecydować czy pójść po hlep ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku Snucie siem po domu ot rana w mojej lupiarskiej porościonganej pirzamce jest jedynym nadmiarem przyjemności jakom posiadam ;) patrzcie Państwo jak ta Flowka siem puszy ;) miniuwem założyła, kształtuf nabrała i myśli rze znajdzie siem cuś co przeleci :P mogom siem zdecydować i jusz siem zdecydowali na zakupienie nowości ;) pot tytułem fittnes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijem kafkem !!! wcale nie jest za puźno ;) jest w sam ras...mam ochotem to pijem :classic_cool: Napisałam brudy ohydne;) teraz bendem czekać na rezultaty...żeby potem chlać z Flowkom ze szczenścia lup z rozpaczy bo na dwoje bapka wrurzyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Mi za to kiedys w tescie wyszlo, ze mam meski mozg :P Ciekawe jakby mi wyszlo w Twoim :D A brudy zawsze sa ohydne. Czesto wystarczy je przeleciec mopem. A czasem trzeba skopac porecz temu co syfi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku Wczoraj by dzień zaszuszonej frezji i czarnego ryżu :D;) orza uświadomienia sobie rze Fa pachnie ot 32 lat tak samo a bac herb wcale nie jest menski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Klient w burdelu nie był zadowolony z usług jednej z pracownic i wzbraniał się zapłacić pełną należność. Jako że nie najmłodsza już panienka nalegała i nie była skłonna do ugody, spór znalazł swój finał przed sądem. Prowadzący sprawę sędzia już na wstępie stwierdził lekko strapiony: - Szanowni Państwo, mamy pewien problem. Dzisiaj mamy u nas w sądzie "Dzień otwartych drzwi" i za chwilę pojawi się tu na sali wycieczka z gimnazjum. W związku z tym proszę, ze względu na młodzież, o założenie, że dzisiejsza sprawa ma charakter nie obyczajowy a mieszkaniowy. Czyli, mówiąc krótko, chodzi o lokal do wynajęcia... Stronom procesu nie pozostaje nic innego jak zgodzić się z sugestią sądziego i już po chwili, w obecności młodzieży , zaczyna się przesłuchanie stron. Zagaja sędzia: - Oskarżony, proszę nam wyjaśnić, dlaczego nie uiścił pan opłaty za wynajęty lokal? - Proszę Wysokiego Sądu - tłumaczy klient - wbrew zapewnieniom wynajmującej okazało się, że chodzi tu o zaniedbany lokal w starym budownictwie, o typowo dużym metrażu i nadmiernej wilgoci. - To są znaczące zarzuty - podsumował sędzia - co druga strona na to? - Proszę sądu - zaczęła prostytutka - to że mój lokal to żadna "nówka" to widział lokator jeszcze przed wprowadzeniem. Ale wypraszam sobie mówić tu o jakiejś ruinie!. Wilgoć pojawiła się już po tym jak lokator się wprowadził, a zarzut że lokal zbyt obszerny to czysta kpina. Widział kto za duże mieszkanie?!. Meble, po prostu, za małe ze sobą przytaszczył!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Tak? Bo ja to zawsze z meblami mialam problem odwrotny... Znaczy w srodku juz ok. Ale przez drzwi sie przepchnac to tragedia!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Przeciez to tak na oko nie widac. No chyba, ze ktos z miarka chodzi. Ale w praktyce to i tak trudniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
No ja niestety na tej branzy sie nie znam ;) Musze zdac sie na los ;) czyli ryzyk fizyk ;) Ale w sumie to przeciez nie problem. Najwyzej tu sie przetrze, tam zarysuje. Troche na sile i mebelek sie wpasuje ;) Musze kupic lozko 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Oj ale lozko by sie przydalo :D Nie wie tego ktos, kto nie spal prawie rok na podlodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
nie ma czegos takiego jak za duze mieszkanie :D Podobno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×