Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

BIG DAY Marzenia som pienkne, kiedy marzymy!!! wyobrażamy sobie siebie w sytuacji mało prawdopodobnej np.TWA spacerujonca z kozom ;) za niom Flowka z małpkom na ramieniu i Ptaszek rozwiany z tygrysem na smyczce ;) Plany na przyszłość natomiast obejmujom poprawę naszego życia, bioronc pod uwagem, że wykorzystamy nasze możliwości i umiejentności np. w pracowaniu. Marzenia som nierealne lóp mało realne :( Plany do zrobienia, chyba że po drodze dopadnie nas nieszczenście:( TWA ma marzenia i plany. Flowka ma marzenia i plany. Ptaszek ma marzenia i plany. Świat nasz składa siem z posiadania ogromnej ilości żeczy niebieskich, żeczy dziurawych, świeczek, orchdei, cuduf techniki (w modnym wydaniu : czerwonych) i wzajemnej przyjaźni. Bo najwienkszym marzeniem TWA było usłyszeć rze Flowko-Ptaszki popierajom ;) i siem cieszom, rze TWA spełniła swoje małe pragnienie i rze czerwone ruchawe pryskajonce stoi i oferuje dogadzanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
No-Yo---> Kawy sie lykami nie pije, tylko kubkami, ewentualnie szklankami, badz filizankami (tak od swieta :P ) Twa, wiesz pech chcial, ze ja dzis sucha jestem od samiusienkiego rana 😭 Jak sie spisuje pryskajacy? Czy czy wydobywa z siebie ciecze z wystarczajaco duza iloscia atmosfer? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
:( chcialabym, zeby mi ten ktos znow zarabal kielbaski z worka i udawal potem niewinatko. ognisko bez tego zlodzieja to juz nie bedzie ognisko, nawet jakby splonal Twoj bambus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ptaszek ot 24.09.2008 wszystko siem zmieniło, serce zranione nawet nie jest w stanie siem zabliźnić 😭 Ale pocieszam siem tym rze źli tesz otchodzom !!!szczegulnie tacy złoślifcy jak ten ostatnio ;) jego duch przeklinany na wieki nigdy nie zazna spokoju! zielony idzie na konto czerwonego ;) dzisiaj, jutro, pojutrze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Mnie nie pociesza to co Ciebie 😭 bo bilans i tak nie wychodzi na zero :O :( Ale zapalimy bambusa :D Ale bedzie sie jaral!! Bedziemy puszczac znaki dymne i pozdrowimy zlodziejke ;) A moze wyczuje zapach kielbaski :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Calus do sniadania, jasne... Ze o mozliwosci spozywania czosnku podczas sniadania nie wspomne... Ale nawet takim miodkiem sie umorusac mozna. Ja dziekuje, lepiej po wieczornym myciu, przynajmniej jest higienicznie :P I tak fuj! Ale hignienicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Calowanie w lydke grozi bolem kregoslupa. Moze jeszcze w stope, co? :P Poza tym to tez jest fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie, bo jeszcze ktos by rykoszetem dostal ;) Ja nie mam cela :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Potatosy sa yellow!!! A te red to mutanty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic podobnego! Flamingi nie som mutantami to śliczne Ptaszki! :D A wczoraj rosprułam worek z potatos, wyciongłam plecionkem i zahaczyłam o haka i tera jest nowy rodzaj zawieszki afrykańskiej;) trza było cuś zmienić na Jajkowe Dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jaja moga byc czerwone (zwlaszcza w Wielka Sobote :P ) ale ziemniaczki nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Albo jestem daltonistka albo tek kartofel NIE JEST czerwony :P Poza tym on jest przyzwoity, bo w mundurku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×