Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Blogoslawieni ci co nie widzieli (plonacego bambusa), a uwierzyli... albowiem im dane bedzie posmakowac przyjaranej (najlepiej slaskiej), a krolestwu niebieskiemu w gebie nie bedzie konca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
po wspieciu sie na wyzyny intelektualne wlasnego ptasiego mozdzku mam ochote na maly resecik :D w zwiazku z tym ide spac :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
gumki nie musza byc pelne, wystarczy, zeby byly cale i elastyczne ;) Bo inaczej nie spelnia swoich podstawowych funkcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Mi sie snily suche :D ;) :P Nie lubie koszmarow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku Roślinki siem cieszom i siem nachlały i siem umyły :D ja nie :( bo w taki dzień nic innego mi siem nie chce, jak tylko zapatulić siem w podusie i kolgerkem i puniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Moja bryczka tez sie cieszy. Umyta :P A taka zafafusiana byla juz :D Jeszcze moglby mocniejszy wiart powiac i wywiac smieci ze srodka :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie trzeba. 5 lat temu mylam. Czeste mycie skraca zycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie zgadzam sie. Brudnych bryczek nie kradna :D To sa dzialania prewencyjne :P A Ty sie nie baw w Sw.Mikolaja, bo pomijajac fakt, ze wiosna idzie (grudzien juz dawno minal) to jeszcze troche, a pozbedziesz sie ostatniej koszuli :P I co wtedy? Nagusienka bedziesz latac :D A ja sie udaje w objecia, wiadomo czyje ;) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja sie dziele tylko 2 razy w roku: raz sucharkiem swietym, a raz kurzym zjelczalym ;) W pozostale dni roku jem z wlasnego talerza i nikomu nie daje go do oblizywania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Poprawka mala: dziele sie i daje do oblizywania. Ale to sa uprzywilejowane istoty :D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Asceza sprzyja rozwojowi duchowo-mozgowemu :P Tak twierdzil taki jeden Franciszek z Asyzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jak napisac waznej osobie, ze jest glupia, nie zna sie i ja sie nie zgadzam z tym co ona mowi ale tak, zeby ta osoba ucieszyla sie z mojego "glosu w dyskusji"? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
ptaszkow sie nie dokarmia, nie slyszalas? o beda przyciezkawe i trudno im bedzie latac :P A juz napewno nie dokarmia sie obsrajparapetowcow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
ze niby tylko ministry sa wazne? :P nawet nie wiesz ile innych waznych szych chodzi po swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
ale nie sparciale? to dadza rade :D ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam do miłego bardzo Pana i powiedziałam że jak mi zrobił w zeszłym roku to do tera mi starczyło i miły bardzo Pan zrobił jeszcze ras i gumki mam pełne ;) ale nic wiencej nie jestem w stanie zrobić na kolanach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Rozaniec przy okazji zmowilas? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×