Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Ja nie mam czym przeslaniac swoich wad = musze byc idealna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Czuje sie molestowana :O Gdzie nie spojrze tam wielkie, lepione, nadziewane :O A co najlepsze - musze je pochlonac, bo nie da sie nie :O Potrzebuje taczek 😭 do wozenia mojego wielkiego, piwnego... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
😭 mialo byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
to chyba z glodu sie pomylilam... :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
grunt by sie kolka krecily :P wskakuje w nowe piorka i ide na wysoki konar :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
batonik zamienil sie w mieszanine bialo-czarno-ciasteczkowa :P Mozna go wciagac rurka :P ewentualnie wyjadac lyzeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Zbliżajom siem dni - dzień Flowki i dzień mój:D kiedy to z połonczenia komurkuf powstałyśmy ;) a oto jak jesteśmy widziane ... FLOWKA - Towarzyski, obrotny, na ogół dość sympatyczny - jest bogato uposażony od przyrody i posiada duże wrodzone zdolności. Jest to człowiek wspaniałomyślny, wykazujący nieraz usposobienie entuzjastyczne oraz talenty artystyczne. Za swe usposobienie sympatyczne i towarzyskie jest ogólnie lubiany. Zwłaszcza w godzinach wieczornych wykazuje duże ożywienie i rozmowność; lubi towarzystwo osób pici odmiennej. Pod względem moralnym przedstawia się dość dodatnio, wykazując wytrwałość, wolę potęgującą się z wiekiem oraz życzliwość i uprzejmość, która jednakże całkowicie znika, gdy go się rozgniewa. Wówczas potrafi się stać bardzo złośliwy i zawzięty. Umie słuchać z zajęciem, koncentrować się na swej pracy i milczeć wtedy, gdy tego wymaga sytuacja życiowa. Jego idee nie są zbyt wzniosłe, ale nie są też całkiem przyziemne. Jego zdolności są przede wszystkim rodzaju praktycznego i organizacyjnego, co zarówno przejawia się w interesach związanych z ziemią, nieruchomościami, budowlami, jak i w zakresie polityki. Swe projekty potrafi wcielać w życie z dużą praktycznością, wykazując zdolności konstrukcyjne. Usposobiony jest dość matrymonialnie i przywiązany jest do rodziny. Lubi dzieci i chciałby ich mieć jak najwięcej. Jest to człowiek prawdziwie oszczędny - co jednak może też przerodzić się w skąpstwo. Trzeba dodać, że jego usposobienie jest prawe, a uczucia szlachetne. Dzięki popularności, jaką się nieraz cieszy oraz uznaniu, jakie spotyka jego czyny - łatwo może zostać wyniesiony na dobre stanowisko życiowe, a nawet uzyskać jakieś wyróżnienia lub odznaczenia. Kto urodził się dzisiaj, dzięki wielkiej pewności siebie zatriumfuje nad wrogami. Karierę swa osiągnie dzięki niezwykłej bystrości i przenikliwości w interesach. Gdy urodził się biedny - otworzy się przed nim możliwość zdobycia majątku i uznania. Gdy urodził się bogaty - może również zdobyć ogólny szacunek, dzięki swej subtelności i dystynkcji. Czy w ten, czy w inny sposób może przy wysiłkach osiągnąć wyniesienie, lub co najmniej dobrą sytuację życiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA - chociaż jego umysł jest bardzo aktywny ambicje życiowe są niewielkie. Jest to wrażliwy, nieraz niezdecydowany człowiek, lubiący podróże i zmiany — o dość skromnych upodobaniach. Chociaż potrafi być wymownym, usposobienie ma dość bojaźliwe. Serce jego wypełnia wrodzona dobroć. Nie jest bynajmniej agresywnym - a nawet czasami brak mu pewności siebie — mimo to jednak życie jego obfituje w dobre uczynki. W sposób skromny, nie wysuwając się na pierwsze miejsce - potrafi dokonać wielkich rzeczy. Podobny jest do niskopołożonej żyznej doliny górskiej, która przynosi obfite urodzaje, gdy otaczające ją dookoła szczyty wyniosłe - są bezpłodne. Lubi porządek i akuratność. Z zamiłowaniem studiuje prawo i może być zdolnym prawnikiem lub dobrym detektywem. Jako człowiek praktyczny — umie się urządzać w życiu, jest pilny i oszczędny. Zdarza się też, że jest zbyt wielkim zwolennikiem pieniędzy i nie szczędzi wysiłków, aby je zdobyć. Jak mówiliśmy — jest on dość pracowity, ale rezultaty tej pracy nie będą nadzwyczajne. Jednak, mimo wszystko, dzięki swej cierpliwości i oszczędności powoli zrealizuje swe zamierzenia. Zwłaszcza w drugiej połowie życia szczęście może mu się uśmiechnąć. Życie jego tak się nieraz układa, że bracia jego nie odnoszą się doń życzliwie i narażony jest z nimi na nieporozumienia. Urodziny dają tylko niewielkie szansę na uzyskanie sławy. Mimo to jednak człowiek dziś urodzony osiągnie w życiu więcej, aniżeli zamierzały jego ambicje skromne lecz stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka ma cechy - właściwości - odrurzniajonce jom ot innych(dlatego jom koham) posiada odznaki (ramki i paseczki) wskazujonce na godność i rangem kobiety szykownej ;) a jej wytworny sposup bycia powoduje, że każdy kce z niom spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
TWA ma jeszcze jedna wlasciwisc... w jej dloniach wszystko twardnieje ;) W moich mieknie :O Piorka pasiaste przysluzyly sie dlugiej i blogiej czynnosci. Natomiast piorka w kolorze petitkow sa zbyt szykowne, by mogly byc poddanie szarganiu 😭. Najlepiej nadaja sie do podziwiania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nowe piorka nie maja co podkreslac :P Najwyzej zaslaniac :D Za krotkie? A mi sie dluzy! :P :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Oddalabym nieodplatnie jakbym tylko mogla :P Nie wiem czy mam tyle :P Nie zagladalam w tajemne ksiegi tam na gorze ile mi zapisali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
a do spolki z frezarka... tokarka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
nie wazne co, wazne ze w ogole ;) Oj jak ja bym chciala zeby mi tak ktos tez dobrze zrobil 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
TWA pociesze Cie - jakbys miala bardziej pojemne to i tak by Ci sie nie miescilo ;) Poza tym jak wyjmiesz polowe niepotrzebnych gratow to sie zmiesci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż71
Ech jaka dobra poranna kawa po zaspokojeniu "zachcianek" żonki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A co za zachcianki? Zazyczyla sobie swiezych rogalikow? Czy szampana z truskawkami w wannie z babelkami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×