Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Macham biala chusteczka 🖐️ kolor chusteczki zlal sie z tlem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Moje machanie przeszlo bez echa. A wiatr az mi porwal chusteczke... Oby Twoje odpoczywanie bylo efektywne i by czas wlokl sie niemilosiernie! Tego Ci zycze ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie bendzie a Ptaszek cichaczem rozpoczoł chendożenie ;) i to z kim !? z samym Heńkiem Usemkom ;) mogem być spokojna o głufkem Ptaszka ;) nie zetnie jej ten okrutny włatca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jak on uprawia swoje bezecenstwa to KO idzie parzyc herbatke :) Nie plugawie swoich oczu nieprzyzwoitymi widokami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jeszcze nigdy nie wypilam tyle herbaty co wczoraj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Co Cie tak wniebowzielo? Informacja, ze lubie herbate? :D btw... Twoja juz wyzlopana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Ale się naszukałam naszej kafki ... dawno nas nie było. Czy ja jeszcze pamiętam hasło ? :) Od jutra wszystkie kawowiczki znowu na posterunku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
O flow zrobila to co ja mialam zrobic tyle ze "mialo byc dobrze, a wyszlo jak zwykle" ;) To dlatego wczoraj mi sie upieklo i usprawiedliwienie zostalo przyjete :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Solidarnie z Ptaszkiem wstałam ;) Kazik nawet niczego sobie :D ale najwienkszom przyjemość sprawiło mi oko w oko w rudzielcem :D ponieważ zajadał siem kibaskom przeznaczonom do płononocego :D a kicajek jadł syr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
dobrze, ze zgagi nie dostal :classic_cool: ja myslalam, ze rudzielce jedza kicajki, a kicajki jedza zielenine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne jako posiadacz wysokiej klasy gruszek ;) Twoje myślenie jest poparte jasnymi przykładami w biznesie i codziennym życiu. lecz na niekonwencjonalne ścieżki myślenia należy wejść :P to TWA jadła zieleninem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
jednym slowem wyparlas kicaka z lancucha pokarmowego :classic_cool: a na biznesie to ja sie nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
a pamietasz, jak sie zawsze zalilam, ze dziergam? I czasem do ciemnej nocy dziergalam?? To dzisiaj naprawde dziergam :D Do czasu jak nie trzeba sie bedzie zajac dogadzaniem oczywiscie ale poki co... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Som w życiu Ptaszka i TWA chwile, które nie należą do łatwych. Banalne, ale do nich należy także poranne budzenie się i wstawanie z łóżka. co tesz siem wtedy dzieje...;) Rurzne przedmioty som wtedy tempione a życie przeklinane rze hej... Prawda jest taka... ...że wstawanie wcześnie rano i z MUSU jest WBREW naszej NATURZE - stąd wszystkie problemy. Chora \"cywilizacja\", chore społeczeństwa ubzdurały sobie, że podporządkują każde ciało ludzkie do rytmu, które zaprzecza jego naturalnym potrzebom i odruchom. Powszechnie zachwalane ranne wstawanie, jak się okazuje, nie sprzyja naszemu zdrowiu. Japońskie studium wykazało powiązanie między wstawaniem o bardzo wczesnych porach dnia, a narażeniem na choroby serca. jednym słowem ...spokojny, niczym niezmoncowy sen koi, uspokaja, upienksza...;) wlaśnie siedzonca obok sroczka prubuje mi to powiedzieć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
HOWGH! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
10 minut to bardzo malo na stosunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
10 minut to za malo na stosunek, ktory by Cie ustatysfakcjonowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×