Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Oszukali mnie. Dali mi na chwile cos wspanialego i zostawili wyposzczona 😭 To jest jak dac dziecku cukierka i zabrac przed ostatnim gryzem - jak juz czekolada sie zaczyna roztapiac miedzy palcami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba oblizać paluszki [wypłakać siem w 7 poduszek] znależć zrozumienie i iść dalej...czasami czlowiek siem cofa ale to jusz temat na innom dyskusje! 300 też nie mogem przeżyć ;) straty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie moge isc dalej, bo nie ma dokad :P Dlatego aktualnie cofam sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Trzymam na specjalna okazje :classic_cool: Skonsumuje podczas ogladania 3x01, moze na 3x02 cos zostanie ;) To bedzie jak fajka zwyciestwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie mow tak :O Nie pozbawiaj mnie zludzen 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj siem pozbyłam bardzo niewygodnego elementu swojego życia, który kiedyś miał być symbolem dobrobytu. Wszystko odchodzi w przeszłość! S>C tesz musi odejść KO [TWA zaczyna siem niecierpliwić]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nigdy nie odejdzie! Bedzie sie co najwyzej krecic w kolku, poki nie ruszy do przodu z kopyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możesz krencić siem w kułko! z każdego ronda som drogi wyjazdowe! :P nowe smaczne kąski jusz siem szykujom a chonor jusz nawet gotowy! 2 zmierzch nadcionga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jeszcze sie rondem nie nasycilam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
to zalezy od stopnia skomplikowania kwestii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja tez, caly czas. Od 2X22... bede monotematyczna, a co! Moze ktos mnie w koncu wyslucha 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Teraz leczyc musisz :D A wiesz, ze istnieje tylko jedno lekarstwo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 a wiesz Ptaszku jak to ładnie brzmi: jedno lekarstwo, kture mnie uratuje jedno życie, kturego nie można zmarnować jedna miłość najwienksza i najważniejsza... niech trwa i trwa jeden monż, bo drugi to jusz nie monż jeden moment w pamienci, wspominamy cót jeden uśmiech - to 1% podatku jedna renka nie klaszcze bo i jak? jeden gest wysusza morze łes jednom nogom w grobie a drugom to dzie? jeden nie jest ani liczbą pierwszą, ani liczbą złożoną, gdyż ma tylko "jeden" dzielnik naturalny jeden świat promuje pokuj jeden oznacza w kulturze niepodzielność i nierozerwalność jedna druga to połufka wienksza czy mniejsza? jeden z dziesieńciu musi przejść eliminacje jeden krok a tak wiele konsekwencji jeden jedyny raz i jusz po wianku jedna jest tylko taka TWA jeden to symbol jeden to poczontek ale... jeden najważniejszy wielki sen spowoduje... tak ...ostatni będą pierwszymi a pierwsi ostatnimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie mam sily na poezje. Przezylam dzis Dzien Sadu. O niczym innym nie marze jak zaszyc sie w ciemnych kanalach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrząsający artykuł
Mrożące krew w żyłach praktyki lekarzy? http://polonia.wp.pl/kat ,1010861,title,Mrozace-krew-w-zylach-praktyki-lekarzy,wi d,11719278,wiad_media.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie ma bardziej mrozacej krwi w zylach wiadomosci niz ta, ze nie bedzie juz nowej odslony T:SCC 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ciekawe czy ma takie same wlasciwosci :classic_cool: Wczoraj staralam sobie sama odwrocic uwage. Ale klin nie pomogl :P A bylo mi dawac?! Bylo?! 😭 Nie wiedzialabym jak smakuje ta przyjemnosc to bym tak teraz nie tesknila za nia i nie cierpiala 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Skond miałam wiedzieć rze siem czepisz i nie bendziesz kciała odczepić ?;) Dałam Ci całom masem dobrych klinuf !i nastempne jusz czekajom !daj im szansem! i o stosuneczek poproszem do poezji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×