Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Przyszla baba do lekarza, a lekarz tez baba. Czy to wystarczajaco smieszne? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Reklamacje przyjmuje na pismie, z podpisem i pieczatka (w kolorze czerwonym), zlozona w dwoch egzemplarzach (oficjalna wersja: jeden egzamplarz do archiwum, nieoficjalna wersja: skonczyl mi sie papier toaletowy :P ) w godzinach przyjmowania petentow, niedziela 14-15. Czyli spoznilas sie o jakies 20 minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Od dawna ucze sie fachu, musze trenowac :P Niebieski moze byc. A niemasz pinkowego? Przyjmuje w paczkach, nie w sztukach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Nie tyle krolewski, co boski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jaki ma być? -2-warstwowy? -perforowany ? -gofrowany z odcinkiem ułatwiającym odklejenie pierwszej warstwy? -specjalnie wytłaczany wzór dodatkowo zmiękczający papier? -z odcinkiem umożliwiającym odklejenie ostatniej warstwy? -170 listkuf czy 200 a może 230? -wytrzymały i miękki jak aksamit? -opakowanie ma zawierać 8 sztukuf czy wiencej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
najlepszy bylby szary, dlugi i do dupy! czy to wystarczajace skonkretyzowanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja wole, zeby zycie bylo barwne, mieciutkie a papier moze byc szary, dlugi i szorstki nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Przed choinkowaniem tylko o żarciu bendzie;) inne doznania w innym miejscu...chociaż możem siem pokuszem napisać swojom teoriem o sumieniu ;) Ptaszek masz do wyboru: http://m.onet.pl/_m/abea444fadfcb516f29da713ff4d19d3,5,12.jpg albo http://www.kandefer.com.pl/zdjecia/DSCF0123.JPG albo http://wegan.files.wordpress.com/2008/03/chinszczyzna.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
pierwsze sie nie unaocznilo unaocznienie drugiego dostarczylo za malo szczegolow, wiec trudno sie wypowiedziec :P trzecie wyglada, jakby zylo :P piete i szoste z samej nazwy smacznie brzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
jak tu ciemno, jak tu glucho, jak ponuro Dajcie jaska 😭 ;) dziendobry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jak chcesz zobaczyc co jadlam na sniadanie to mozesz dac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowienia noworoczne na wesoło Ptaszek wymyślił aby postanowienia noworoczne były zgodne z osobowościom i przyzwyczajeniami i i indywidualnym doświadczeniem ;) Pod wpływem zmieniających się warunkuf zewnętrznych i wewnętrznych NIE dokonuje siem proces przeobrażania siem istniejących w Ptaszku właściwości i NIE zjawiają się nowe. I to jest temat rzeka;) Rozwój uwagi, pamięci, myślenia, kreatywność Ptaszka, NIE idzie w parze ze zmianom nawykuf żywieniowych;) Mondrzy tego świata załamujom rence! Zbyt długotrwała, jednorodna czynność jadalna wywołuje zmęczenie lokalne. Zapobiega mu wprowadzenie zmian w strukturze pojawiania siem na talerzach, zrużnicowanych dań egzotycznych kultur (czasami nie wytłumaczalnych nazw) w celach rozszerzenia zakresu a wienc obszaruf smakowych. Co robić? Co podać? Jak zachęcić Ptaszka do smakowania czyli jak nie zniechencić raz na zawsze do zkosztowania potrawy z mieskiem krojonym z gamom jarzynek posypane majerankiem ;) Podświadomość Ptaszka nie posiada zdolności logicznego myślenia, bo odmawia współpracy, lecz tylko w pewnych granicach. Używanie białego proszku jest nadal pożondane i wyrażana jest ogromnie wielka potrzeba jego działania na potrzebem rozkoszy. Tak wienc moje moje postanowienie noworoczne bendzie takie, że zrobiem coś czego nie robiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Zadne filozoficzne medrkowanie mnie nie przekona :D Mam zelazna wole :P I hardego ducha :D Jest w ogole cos takiego czego nie robilas jeszcze? Poza skokiem na bungee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne skoki ani ze spadochronem ani na bungee mnie NIE INTERSUJOM, poza skokiem na bank, który zapewne z Tobom niedługo wykonam ;) wtedy bendziemy leżeć pod.... http://img710.imageshack.us/i/palma.jpg/ i pić... http://img710.imageshack.us/i/mojitoooo.jpg/ :P idem ... i zrobiem z Ptaszkiem choć raz to co kcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A jesc cos bedziemy? Czy bedziemy na egzotycznej, plynnej diecie? :P Byle nie fuje obtaczane w majeranku! Chciaz do samego majeranku to ja nic nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
ale ile ono ma kalorii? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×