Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Bo nie mam :D Bilans dobr wszelakich musi wyjsc na zero. Tyle ze dla mnie dobrem jest m.in. woda albo fredzelki, a dla Ciebie rachunki :D Teoria ta sama, tylko zjawisko inne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeci: Żeby Ptaszek mógł dalej oddawać siem bezsensownym, bezcelowym, bezpowodowym marzeniom o stosiku (płononcym) TWA wyruszyła w dalekom podrusz i natrafiła na fantastycznego bambusa i oczyscie na wizytacji konsumpsyjnej pomaha Ptaszkowi przet dziobem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Wznoszom do siem ptaszki do lotu;) a czasmi penis:P Każde zwycięstwo wznosi na wyżyny :D ale do tego daleka droga:( tesz gury wznoszom siem nad morzem ale one odległe i te gury i to morze... ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
S1: Ptaszek wie. Uszkodzenie jest to przypadek losowy, powodujący utracenie chwilowe lub stałe zdatności obiektu. Po dokonaniu remontu lub naprawy powraca się do pełnej lub częściowej zdatności. Uszkodzenie następuje wtedy, gdy wartości parametrów danego obiektunie są w normie i przekraczają jego graniczne wartości wytrzymałości. S2: Nawet Rudy jezdzil po zadupiach :P S3 nie bedzie ze wzgledu na intonacje opadajaca :classic_cool: S4 nie bedzie z tego samego powodu :P S5: j.w. S6: Nadmiar czasem szkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
reklamacji nie przyjmuje. A wiesz czemu? Bo nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
ale Twoje zastrzezenie nie podlega gwarancji. Jak obiekt jest uzywany niezgodnie z przeznaczeniem to gwarancja go nie obejmuje. Przeciez masz doswiadczenie jesli chodzi o robienie konsumentow w ciula :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Interesuje mnie wszystko co sprawi, ze przeszyja mnie dreszcze od stop do glowy :D Jesli Sherlock to sprawi to jak najbardziej mnie interesuje :D Dokladnie to wyciulanie mialam na mysli. To jakbys kupila piwo i nie mogla go spozyc... Ale oni potrafia wszystko udowodnic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem ;) ale podobno SH jest rewelacyjny:D w te klocki:D Jadem do LA ;) żeby siem zakopać ;) a Ty ić spać! bo rano Rudego możesz spotkać na druszce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz kiedy Ptaszek smacznie śpi można świntuszyć ;) Wienc oddałam siem lubieżnej czyności wpychania ;) dobrze oceniłam swoje możliwości...wszystko siem zmieściło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jak to ile? Przeciez wiesz ile, 50 tys z hakiem :D Zastawisz sie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Co z tego ze nie nowa? Chyba nie sugerujesz, ze tym samym przeterminowana? :P ale zem dzis uszczypliwie dowciapna :P :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Każda kce Laska być pienkna i szczupła ;) jedna taka muwi rze: to co poniżej pomaga;) Zielony koktajl, na przykład, składa się z... selera naciowego, szpinaku i świeżego ogórka. Heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Mimo, ze nie widze pytajnika to zrobie to co jedna tutaj lubi jak ja robie... Fuj!! Wole byc gruba i brzydka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×