Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
i to w duzych ilosciach :classic_cool: ale cel osteteczny nie zniknal z horyzontu i zostal osoagniety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajansiarz cala ja:classic_cool: :D:D a mzoe wrecz przeciwnie mzoe to moje przeciwienstwo?:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kafkowanie w łuszku to jest to co uwielbiam ;) kafkowanie na "kafce" tesz uwielbiam ale moje przyjaciółki ciongle majom jakieś wykrenty ;) jedna tańczy na piasku, druga przemieniła siem w prawom renkem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D o facetach to mi siet eraz nawet pisac nie chce bo az mi sie rzygac zachciewa;) wylaczam wiec kompa:D 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znuf pienkny dzionek... Wybieram siem dzisiaj do parka po kasztanki i żołendki, potem kupiem zapałki i niczym Karol G. zrobiem postaciki rurzne;) i tym samym przebendzie lokatoruf w domu a jakby nikogo nie było :D Bendziemy wspulnie chlać napuj do rur i prowadzić konstruktywne rozmowy nadajonce nowe sensy starym bezsensom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ja jzu mam jednego kasztanka! kasztanki jak dlugo poleza to sie rpzeterminowuja i ich wlasciwosci moga byc szkodliwe a nei dobroczynne wiec w pore usmierc te ludziki potem;D a ja idem tam gdzie idem🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje iz wylaczam jzu kompa! kamerki dzis nie uzywalam:P ben\dem snic o leczo in de kleczo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia...cieszem siem ;) nie przesadzaj;) ja przesadzałam i teraz muszem przesadzanie z siebie zmyć ;) ja tesz śniem, że jestem na wielkiej łonce ciepłej i drżącej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×