Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Dzis czas nastal wczesniej (KO sama sobie ustala kiedy czas nastaje w zaleznosci od roznych czynnikow), wiec 🖐️ juz niestety nie ustalimy faktow co jest rzeka a co sciekiem. Ale nauka polska na tym raczej nie ucierpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak nikt nie ucierpi...jestem jusz taka uhahana że nie potrzeba wiencej ;) zawsze kiedy jest siem bez Ptaszka 😭 sobie przypomnieć bokserki zakopane na plaży w Gdyni...i kankana na stole w majtkach z koronki i sytuacjem prawnom śledzia norweskiego na północ od Zatoki Botnickiej... Som to rzeczy nie do pobicia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Dyskutujom o pomniku, niekończonca siem to dyskusja...w brzydkim tonie...dynamika ruchów społecznych...ło matko...w podsumowaniu: kompromis...ale dokładnie ustępstwa takie same z dwóch stron... Myślami jestem na kanapie...znuf kiepsko spałam i ronczki spuchniente jak zawsze rano...no i pół głowy chore...i boli... Ponieważ nie zanosi siem na koniec świata dziś ;) trzeba podnieść 4 litery i stanąć do obowiązkuf... Prawdziwej chenci do szarzyzny żeby widzieć tylko tencze :D CHA 👄 KO 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWUSIA👄 🖐️ 🖐️ to ręce, które leczą..;) zabieraj myśli z łososiowej...końca świata nie ma, przynajmniej nie dzisiaj:P dzisiaj jest 19 kwietnia, czwartek..i to tylko tyle, albo aż tyle;) też musiałam się z lekka rozruszać, rdzewieje człowiek jak nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rdzewieje CHA bardzo...tak że mu skierowania do trumny dajom... fajnie siem leżało...w śmietankowej ciasnocie...huczało, buczało, wierciło...czasami jak dźwięk szarpany czasami jak mowa ufoludkuf ;) najgorsze było punktowanie bo jednostajne i monotonne...takie wżynajonce siem w musk...ale jusz po... I czyszczenie duszy tez zaliczyłam ...Ptaszek zawsze tym dzwiniony...ale TWA ma tyle dylematów, że jak Psych kumaty :D to dlaczego nie skorzystać...poza tym TWA dowiaduje siem że ma zawsze racjem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać że po TWAcity ...podobno po centrum biegajom szczurki...ciekawe dlaczego opuściły swoje domki;) i poszły do rynka...czyżby przyciągnął je zapach śmierdziela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mnie nie bendzie bo zajmem siem grupowaniem nieładu i mieszaniem sałat, po to by mieć szyny w czasie diety :D A potem wieczorem idem do szpitala. Jeśli zostanom po tym meczoncym dniu jakoweś siły to zajrzem. CHA 👄 KO 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wykrzesajonc Chochliczenka ❤️ słońce Ty moje...dotarłam w końcu do Samotni...zmenczona i obolała i głucha... Okazuje siem że reforma służby zdrowia w toku ...kurwa zmiany na gorsze...jusz nie ma ostrych szpitalnych dyżuruf...nadarmo jechałam ...som weekendowe dyżury przychodni...ale tam tylko internista...miałam szczenście bo akurat Doktorka szpitalna była a wienc z praktykom...mam zapalenie ucha i zapalenie wenzłuf chłonnych...boli jak szlag...dostałam bardzo mocny antybiotyk na cały tydzień w dawce jak dla słonia...ło matko... zara zrobiem co muszem i bendem gnić...muszem pognić...byle tylko spokój był koło mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o biedna Ty..współczuję:( paskudna sprawa, boli, wiem..i wiem na temat naszej służby;) tez niestety nie są to dobre wiadomości..ale nie ma wyboru jak sie cierpi. Wypoczywaj👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA nie wie co jest ostrego na pl. 1 maja którego jusz od dawna nie ma...nawet zakrenty nie som ostre...miedź jest cenna, muzyka uszlachetnia...wytrzelajonca w góre pięknie wygląda...szpital nieczynny...lew przegrał walkem... chyba kawusia TWA potrzebna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w domowych peleszach... CHA nie ma ? znuf sieje...ło matko...jakiż to olbrzymi zbiór bendzie ? jak przyjdzie :D zapytam co sieje ? czy np cukinie :D Pije kafkem samotnie...w oczekiwaniu....ten stan tak we wrósł, że ech... KO planujesz dzierganie ? czy może dogadzasz Szyszkom ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wypiłam dwie ale jak się znajdzie jakieś ciekawe towarzystwo to chętnie skuszę się na trzecią:) jest ktoś chętny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie skusze. Ale zlopie wlasnie herbatke :) Czy 3 kawa to nie podniesie cisnienia zbyt? Mowia, ze to niezdrowe :P Chociaz moja dentystka twierdzi, ze mniej zolte zeby bym miala jakbym zrezygnowala z herbaty na rzecz kawy :P I tak mi kiedys wypadna wiec nie wiem czemu mialabym rezygnowac z czegos co lubie :D TWA---> Nie dziergam, nie dogadzam nikomu, najwyzej sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×