Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Zlomu jeszcze nie dobilam. Jest nie do zdarcia! Ja nie nie cofam, ja powolutku pelzne naprzod :D To jest tzw. ograniczony rozwoj ;) Dzisiejsza pogoda nie nastraja do myslenia o zwlokowaniu w krzakach, nad woda. A jak TWA dalej bedzie lac po nogach to juz calkiem teren podmokly uniemozliwi jakiegolwiek czynnosci operacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty siem tu Ptaszek nie zasłaniaj sikami;) bo u TWA sikuf dostatek... jak zdecydujesz że masz ochotem żreć i chlać...wyślij małpe albo smysa...każda sobota i niedziela pasuje...:D A jak TWA dostanie bilecik do wód to napisze kiedy pakuje do ciągnięcia...może Ptaszek kce robić za szofera ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA jedzie do kurortu...przecie pisała że jedzie do WÓD ... do zródła...jeszcze nie wie jakiego...ale siem niebawem dowie... Tam Ptaszku tylko czysta woda...i 5 razy dziennie kompanie pod prysznicem...i manikir i pedikir...i kurwa nie wiem co jeszcze wpadnie TWA do głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowo kurort zmienia sens slow wypowiadanych przez TWA i woda nabiera innego znaczenia. Slowo to jednak nie padlo wczesniej to KO nie mogla sie spodziewac, ze woda bedzie czysta, a nie brudna. Wczesniej - znaczy na tej stronie :P KO dzis sie nie bawila w archeologa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe Ptaszek wiesz ze potrafisz TWA rozbawic...jeszcze zebys potrafila TWA odchudzic :p no to mysl szypko...bo moze Ciem wykorzystam i tarte ziemniaczane zrobisz dla TWA ? TWA kupila nowom zajebistom patelnie !!! zielonom...bosko siem na niej smazy ;) takze Boska moze zaczac planowac kiedy bendzie obierac ziemniaki :p i trzec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska zajmuje sie boskimi czynnosciami. Tworzy i sieje zniszczenie = smazy (w wyniku czego powstaje male conieco) i trze (w wynik czego znika male conieco). Obieranie nie lezy w kompetencjach KO. To moze sobie planowac TWA sama :P Patelnia moze byc nawet sniadokoperkowa. KO stoi na stanowisku, ze zielony kolor to jedynie na glowie nie pasuje :P I KO sama siebie odchudzic nie potrafi to tym bardziej nie moze sluzyc za eksperta w tej dziedzinie dla innych. Nie swieci przykladem czyli nie jest boskim wzorem do nasladowania 😭 Nie sadze jednak, by menu zaproponowane przez TWA miescilo sie w planie dietowym dyplomowanych madrych glow od malych brzuchow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to KO jest ekspertem w innej dziedzinie: wpadania w objecia takiego jednego, w ktorego objecia TWA tez lubi wpadac ;) Co niniejszym w najblizszym czasie zamierzam uczynic. A najblizszy czas tym razem liczy bardzo niewiele podstawowych jednostek miar czasu (dla uscislenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech sie gekon zdecyduje, czy chce jesc czy schusc. Boska wybiera to pierwsze :D KO jest bardziej zainteresowana przyzwoitymi czynnosciami, w zwiazku z tym w ww. objecia uwielbia wpadac ;) Gest przyjety 🖐️ i odbity 🖐️ W ramach walki z syndromem F5 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Twym gekonem :p robie co Boska kaze :p kce jesc :D muf tylko kiedy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! te objecia som dla Ciebie ;) TWA poszuka innych ;) pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby było na temat...właśnie zrobiłam ostatniom kafkem ze słoiczka maxwella...no i znuf trza wyruszyć w marketowe regały...oj jaka to powierzchnia :( a ile pokus po drodze ;) trzeba se oczy zakleić :D uszy i nos zatkać :D i iść do miejsca przeznaczenia, czyli w tym wypadku...kafkowo :D i do kasy...:D CHA 👄 jestem pytałaś o bajkem to serialik...ma 18 odcinkuf i tytuł : Once Upon a Time :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z czteroma śledzikami w brzuszku TWAcity rankiem zostało zalane słońcem...teraz chmureczki buszujom po niebie :D Stąd TWA to wie, że musiała wstać o poranku ;) żeby zmonitorować sobie laboratoryjnie wydolność nerkuf :D zanim w czwartek TWA wsadzom do trumny i prześwietlom talerze ;) Dobrze raz na jakiś czas oddać krewkem i zobaczyć że ma kolor zielony :D CHA 👄 z kafkom czekam a dziś z okazji świenta prywatnego TWA coś co lubisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA👄 miło, że czekałaś, ale od rana pracowałam na działce, wykorzystałam odpowiednia aurę i..siała baba mak:D poza tym Pijawkowy Rzep ma wolne, przez co ja, ograniczony dostęp:O obejrzałam sobie te tablety z Twojej stronki, od jakiegoś już czasu noszę się z zamiarem kupna czegoś takiego, co mnie połączy o każdej porze z P, F i jeszcze innymi, ciekawymi rzeczami w necie;) może mały laptopik, albo taki tablecik...pojęcia nie mam jak to ugryzc, ale się nauczę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHA 👄 nie no tak zdolna to TWA nie jest ;) w zasadzie TWA jest zawsze TWA oprócz S...gdzie zmieniła nicka celowo no i ma kameleona tak na wszelki wypadek i nic wiencej... Pełzajonca Część TWArzy...właśnie dopiero teraz widzem tam TWA... to moja psiapsiółka słynna Krwawa Orlica...mega gwiazda na cafe :D a piszemy o żarciu...gdyż obie uwielbiamy jeść !!! i pić...tym że śmierdziele pite różniom siem kolorami: TWA pije zielonego a Ptaszek żółtego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie tych różnych nicków...przypomniał mi się wiersz Marii P-J pt "Trzeba chodzić w masce" poszłam w masce zwinięta w pelerynę ciemną z oczami zwężonymi w migocące sierpy szczęście mnie nie poznało i tańczyło ze mną nie wiedząc ze to jestem ja której nie cierpi i los też mnie nie poznał i pomyślał sobie czemuż mam nie dogodzić tej obcej osobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dodatkiem sera dziurkowanego ? Fajnie...prawdziwa pychotka :D TWA robi zmielone z czosnkiem i cebulkom do kluskuf...tak myśli czy nie zrobić jutro na świeżo z dziurkom ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siem zjawisz CHA to pogadamy o komputerkach :D bedem kończyć Igrzyska śmierci...kuźwa nudne jak flaki z olejem, choć nigdy takiej potrawy nie jadłam ;) TWA flaki som zajebiste :D to znaczy nie te w środku ;) tylko te co robi w garnku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko w garnkach TWA jest zajebiste :D Chociaz z flakami to bym polemizowala ale nie dlatego, ze nie dobre tylko dlatego, ze z zalozenia sa niejadalne:classic_cool: I KO nie wiedziala, ze smierdziel TWA jest zzielenialy o_O A z wczesniejszej strony (oczekuje na oklaski, ze tak daleko zaszlam w odkopywaniu staroci) wyczytalam o kluciu. KO nie wie jaki ma kolor krwi. 2 razy w zyiu dala sobie upuscic ale nie patrzyla. Bo jakby zobaczyla to by padla. Krwawa nie lubi widoku krwi :O Swojej krwi ;) A jeszcze apropo kawusi (zeby byc w temacie). Ostatnio musiala wywalic caly sloiczek (co prawda malo pojemny), z powodu przekroczenia daty, ktorej przekraczac nie wolno. Kupilam dla waznego przybysza, ubyla jedna plaska lyzeczka, a potem nikt nie chcial sie uraczyc. Zabraklo TWA, wciagajacej kawke nawet nosem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszek a czemu kupilas sloiczek a nie szaszetki...wiesz co mam na mysli...jednorazufki...wsypujesz zaparzasz i masz...po co asz caly sloiczek? Ale słoiczek od Ptaszka to TWA pamienta...Davidoff cafe...wysmienita byla :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe Ptaszek caly widz polega na tym, ze w saszetkach jest dokladnie ta sama kawusia co sloiczku...moze cenowo to nie wychodzi taniej...ale szkoda kawusie wyrzucic :( zalezy co za gosc czy kawoman ? a moze smierdzieloman albo herbatkoman ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×