Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
Odzywam sie :classic_cool:🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
lodow jest jest malo, a sa dobre i kazde lizniecie daje satysfakcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
tych dostepnych na wyciagniecie reki oczywiscie. Co mnie obchoda te lody, ktorych nie mam jak polizac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A potem mi dadza polizac jak juz mnie wsadza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Za wsadzanie rak tam gdzie nie trzeba, wyciaganie tego co nie trzeba, lizanie tego co nie moje i ogolnie nieobyczajne zachowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
To TWA namawiala do zlego :D CZy TWA wsadza swoje male conieco do kazdego cudu techniki ktore jej sie spodoba, zeby kontaktowac sie ze swiatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jakiego złego namawia TWA ? ;) słucha TWA ...znaczy czeka i patrzy co też Ptaszek wymyśli [jako że gruszkowy jest to myślenie ma spójne, strategiczne żeby nie powiedzieć że krwawe] żeby jak zwykle siem wykrencić od prawdy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
uwaga, cytuje: "wsadź renkem, wyciągnij i liż" cytat doslowny. Ja bym napisala raczke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszek nie ma ronczek :p ma pazury :classic_cool: TWA i tak ładnie napisała :D i nie wie TWa dlaczego Ptaszek taki zdziwiony ? za darmo nie ma lizania...chyba że Ptaszek siebie poliże...znaczy swoje pióórka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A gdzie TWA napisala o placeniu za lizanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
KO wie, ze teraz ma rowna ilosc - 0 postow :D To sie nazywa udany odwyk, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
TWA myli watki. 15:28 byla juz grubo tym jak TWA naklanianiala do zlego, juz po tym jak KO zaczela sie szykowac do odsiadki za polizanego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten odwyk co sobie go Ptaszek wymyślił...był według TWA idiotyczny...bo czemu miał służyć ? Przecież wiadomo nie od dziś, że na cafe jest pewne grono ludzi, z którymi przyjemnie siem spendza pisany czas...nie wszyscy som godni uwagi...a tak ...przez odejście Ptaszka...stracili Ci, którzy na nie zasługiwali...bo reszcie i tak było wszystko jedno czy Ptaszek pisze czy nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
odwykl sluzy przede wszystkim KO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanie odświeżanie... CHA 👄 poszłą na działkem...siać ogórasy...powiem że lubiłam to robić ...może dlatego że ogórasuf nasionka duże :D i jaka przyjemność z patrzenia jak rosnom...ogólnie jeśli pamiętam, to ogórasowe zaliczajom siem do dyniowatych...rodziny o najsmaczniejszych [dla TWA] owocach i pesteczkach... dynia, kabaczek, cukinia, patison, kawon, melon i cała masa odmian ogórasuf :D A psianka podłużna ;) jusz dyniowata nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
No ja to wlasnie teraz mam czas :D lasnie w moim harmonogramie dnia pozostal jeden jedyny punkt programu - ulubiony zreszta :D Jutro KO nie wie, jest rozdysponowana, w piatek harmonogram napiety, w sobote to nawet tyle godzin doba nie ma, zeby zmiescic wszystko co jest zaplanowane na sobote :P Niedziela jawi sie wolna :D A dalej pamiecia mi sie siegac nie chce, bo nic dobrego nowy tydzien nie przyniesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ufff, KO juz wydygala ze te "porzonki" jej TWA zechce zafundowac w ramach dnia wolnego :D A placki to sama przyjemnosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
a co ma wspolnego ten wyjazd z "porzonkami"? A kiedy TWA jedzie? Bo KO miala robic za szofera a wie, ze nie bedzie mogla 12, 15, 18, 24, 29, 31 maja i 1-14 czerwca... dalsza prognoza czasowa znajduje sie za ciemna kurtyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×