Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

ok to zostane przy tym bo go lubie...czasami też przychodzi czas że mi siem nudzi...ale musi mi coś wpaść w oko słów z TWA jest mało a popularne to twarz twardy twaróg wszystko już było brzytwa też ... może masz jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł??? A skąd! "Twuśka" kiedyś do Ciebie powiedziałam i wystarczy, pewnie nie pamiętasz i myślisz, że saama wymyśliłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rób ze mnie takiej zarazy :D oczywiście że "Twuśka" i na wieki zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarazę każdy z siebie saam robi:D:D:D Więc pamiętasz??? No szacun, nie spodziewała się ja. Spakowana, czy jeszcze masz czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi jak trafiłaś do F? czytałaś ten topik czy na nim pisałaś ? czy to czysty przypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nijak... tak sobie zagadałam... Tam nie jestem jakąś rezydentką i nie zależy mi na tym:) Nawet wydaje mi się, że byłam tam przed tobą, ale faktycznie: jak spytał mnie o imię, to sobie poszłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jade do K...zrezygnowałam... czekam na papiery... żeby zanieść i wraz z nimi złożyć podanie o inne miejsce i inny termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Później wróciłam jako OP, to znów był impuls, bo tak fajnie grałaś, ale tylko Ty wiesz who is who :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie F nie jest zle...ale dla mnie takie troche bez wyrazu... czasami lubie napisać co myśle...bo w tych flakach z olejem można się utopić... ciągle że względu na sytuacje domowom mam więcej czasu na kompa...to i kce siem z kimś fajnie popisać ... Przekwitajki mają mało czasu...KO też w pracowaniu...nieraz to nie ma z kim...często myśle o tych chwilach które spędzałyśmy razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F jest takie jakie jest, nie takie ważne, aby o nim tu pisać... Ja wolę A. bo tam życie się toczy i ludzie konkretni, lubię ich i oni mnie też, chociaż prawie nie gadam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Czyli podniebienie TWA jest rownie usatysfakcjonowane, co kuper KO? :D Chociaz w rzeczywistosci to poki co usatysfakcjonowane jest obwieszone siedzisko. Ale kuper juz sie cieszy na sama mysl :D A takie wysmienite wyszly, bo to specjalna receptura KO nadala im taki smak, zwlaszcza dodatek DNA KO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
o ile to sie przenosi droga zoladkowa. Bo jak kropelkowa to juz dawno zostalas zarazona, tylko o tym jeszcze nie wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idom za "wielkimi myślami KO" podobno człek jest bardziej szczęśliwy jak nie wie...pewnie tak jest...bo jak człek wrażliwy, to spać nie może gdy ktoś ważny dla niego cierpi... ale czasami warto wiedzieć...żeby siem nie znaleźć jak TWA 😭 nie w nocniku a w wannie pełnej gówna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Dobrze jest raz wiedziec, raz nie wiedziec, jak wygodniej ;) A gowno zawsze bylo gowniane i raczej nic tego nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jechac moge, nawet 5 razy okrazyc moge :D Ale jak to w srodku tygodnia zwykle czasu nie bede miala zbyt duzo. Zalezy co TWA planuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Lepszy bylby np czwartek :D Bo w srodku tygodnia to KO musialaby szybko wsuwac i szybko gadac, zeby sie wyrobic w ciagu godziny, bo o 17 musi byc w dziupli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Wiem, wiem domyslam sie. Tak to bywa, ze jak pasi TWA to KO mniej. KO jest za sroda. Ale moze nie pojdziemy na wielkie zarcie, tylko na male conieco gdzies blisko i szybkie ploty? Bo KO sie chetnie spotka z TWA pod DG (mam nadzieje, ze bedziemy czekac sie w tym samym miejscu :D ) ale niestety nie bedzie grzeszyc czasem, bo godzina przylotu do dziupli jest nieprzesuwalna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
No teraz to moglabym napisac, ze TWA czyta w myslach KO :D Wlasnie to dokladnie KO miala na mysli ale nie chciala prezyzowac pragnienia za szybko :D Szybki lodzik to jest to co KO lubi najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×