Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

heh Rzond Muti człek mondry...TWA wszystko kuma... nie wiem jak Ci to wytłumaczyć...po prostu trzeba wiedzieć gdzie som pliki systemowe i jak wejść...jak usunąć program, śmieci i jak antywirem przeskanować system... pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawosz piwosz palacz
Dzien dobry mozna sie przysiasc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smak zwycięsTWA
Rzond :D myśl na dziś: Jeśli alkohol przeszkadza Ci w pracy - rzuć pracę. trawestacja... Jeśli cokolwiek przeszkadza Ci w pracy...rzuć ją i tak nie kupiłaś czerwonych butuf :D:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ci picie w pracy szkodzi porzuć pracę, o co chodzi . Wróciłam właśnie, zmęczona i brudna. Buty kupię sobie na pewno, po prostu muszę pojechać w przyszłym tygodniu do L. albo jeszcze raz wpaść tam gdzie byłam i na spokojnie pooglądać, bo wybór jest wielki, tylko oni zamykali za parę minut i nie miałam komfortu, a jeszcze mi M. co krok coś wynajdował, co mnie tylko rozpraszało, bo jemu podoba się to co Tobie :p a ja wolę coś bardziej kobiecego.pracy . Taaak, planuję luzik dziś: idę do wyrka i będę sobie TV oglądać, czekam aż się golonki upieką, bo na obiad miałam tylko tosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy ? "to samo co Tobie ?" pochwała wyrafinowanego gustu TWA :D czy krytyka menżusia ? :D ᠋ Kolacja w łuszku ? dla mnie bomba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaaaaaa no niech już będzie, że pochwała :D:D:DJa w kuchni siedzę, bo on pitrasi i domaga się towarzystwa:) Nie jestem jeszcze do góry nogami. Porobiłam foty bydłu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliście dziś rozdzieleni? :D:p że taki spragniony ??? Ciebie Rzond :D Ja pierdziele...za pieczonom golonkę masz siedzieć i patrzeć mu w oczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha gadacie :D dobrze macie o czym ? macie skoro gadacie... żeby dochodzenie ;) skończyła tylko golonka :p bo w przeciwnym razie głodna znajdziesz siem w łuszku...albo może i nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamy o czym jakoś:D Albo o tym co było, albo o tym co jest, a najlepiej o tym, co będzie: swój ukochany piekarnik jak będziemy się wyprowadzać- on zabiera, bo to jest jego cacko:D . Zawsze jest o czym gadać:p . Jeszcze jak zwierzyna dokazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz cofnij... swój kochany piekarnik M zabierze jak M siem bendzie wyprowadzał ? [nie tak powinno to brzmieć ?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czytam :p że jak siem ludzie wyprowadzają to zabierają wyposażenie mieszkania...znaczy że jak M nie zabierze piekarnika, to Rzond piekarnik by zostawił :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kumam ale nasza Ola nie jest na miarem ... heh znaczy moja nie jest... moja szafka każda osobna...nie dałam siem zg*****ć żeby zrobić wielkie blaty...asertywna jestem :D mam być jak każem...bo płacem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie: ja też jak płacę to każę:D;) Blaty mam na miarę i z tej kuchni ich nie wyciągnę nigdy bo i po co... Dama Szezlongowa doceniła, chociaż sama ma nie gorsze. A te szafki-właśnie dziś to mówiłam- są jednak porażką:( Może Twoje kupy się trzymają, moje niekoniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×