Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Zajęcia praktyczne w szkole, praktyka prawdziwa [jeszcze nie wiadomo gdzie] ale wiadomo co to za miejsce bendzie.:(..i egzamin państwowy by zyskać uprawnienia... Starzejemy siem Rzond ...więc nie ma wątpliwości że pracy nie zabraknie...pytanie czy będzie nas stać na takom osobem jak Ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogoś tam zawsze będzie stać. Kiedyś robiłam tak sobie analizę finansową domu spokojnej starości i wyszło mi, że to nie biznes, choćby ludzie płacili po 3000. No chyba, że ponad 50 miejsc bym miała. Opieka nad starymi pasowałaby mi w tym sensie, że chciałabym im nieba przychylić, ale to jeszcze utopia. U nas luksusem jest zwracanie się per pan, pani:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale np. w Świeradowie, Karpaczu powstają ośrodki dla Niemców, którzy płacą mniej niż w DE, a u nas są bardzo pożądanymi klientami. I to jest bardzo zła wiadomość dla polskiego pensjonariusza, bo finansowo konkurować nie będzie jeszcze długo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kosztuje komercja...3000 do 3500...a może te prywatne są luksusowe i jeszcze droższe...przyznam że nie wiem... Tak Ci siem Klejnociku tylko wydaje...uwierz TWA na słowo...empatia i owszem ale asertywność i wyłączenie emocji to podstawa...inaczej nie wytrzymałabyś psychicznie tych potwornych tragedii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... patrzyłam na to niekoniecznie z punktu widzenia osoby bezpośrednio opiekującej się, raczej ten rodzaj działalności analizowałam. Tak sobie, bo realne to nie jest w moim przypadku niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele siem nie zobaczy, bo to co najgorsze odbywa siem za zamkniętymi drzwiami...ale moi wykładowcy pracują i mówią jak jest...zresztą TWA bo była i na własne oczy widziała prze wiele lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro w przedszkolach instaluje się kamerki aby rodzice w każdej chwili mieli podgląd swojego dziecka, to w takich zakładach- zwłaszcza tych komercyjnych- nie powinno to być niczym dziwnym. Myślę, że internet jest niesamowitym narzędziem w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej W nawiązaniu do wczorajszego tematu Rzond, bardziej miałam na myśli stan pacjentów niż patologie związane ze zmęcaniem siem albo poniewierkom. Ludzie terminalnie chorzy, z AIDS, sparaliżowani, zniekształceni, po wypadkach itd. to widok bardzo przykry, bolesny i niepubliczny. Teraz pacjent ma prawo decydować kogo chce obok siebie mieć [w sensie opieki] i kto ma prawo dowiadywać siem o jego zdrowie. Ogólnie to temat bardzo trudny, zauważ że coraz więcej siem o tym mówi, bo starzejących się przybywa a życie skomplikowane. Ośrodki pomocy czy opieki są niedofinansowane, co odbija się zarówno na pacjentach jak i personelu. Jest źle. nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA w pomarańczy_
hej Burakówna :D co porabiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ciekawego właśnie:) Choróbsko D. przywiózł do domu, poza tym po staremu: praca zakupy, pies koty, inspekcje i święto. Oby do soboty, bo nie lubię:( Całusy i miłego gnicia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię jak taki mały kurczak fajnie śpiewa/Wójcicki na przykład/ natomiast ja k patrzyłam na Voks- czterech wyrośniętych typów, to od razu było mi żal, że taki potencjał się marnuje, bo łopatą mogliby machać z podobnym powodzeniem:D Jest tu ktoś? Znaczy:KTOŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miałam nadzieję, chociaż myślałam, że nie:D:D:D Z******ty, a te ciacha sztywne też ciekawe! Po co tak stać, skoro można się ruszać, nie? Ja kiedyś na ten chór się wybiorę, M. też nie jest przeciw:) . Gdzieś czytałam, że Adele pozytywnie oceniła to wykonanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myślałam, że jak ruskie, to od razu do d**y:) My słuchamy chóru dość często, ostatnio 9 maja na cały regulator przy otwartych oknach, ciekawe, co ludzie myśleli :D:D:D mnie to strasznie kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, ja dzisiaj zrobiłam tak: kciuk i wskazujący- opal, dwa kolejne czerwone, znów opal. Na wszystkie brokat, a potem na opal czerwone cyrkonie jeszcze :D:D:D M. pyta, czy Sylwester już planuję, a ja jutro do roboty na wykopki idę heheheee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA w pomarańczy_
wiesz co poszukaj... bo tera patrze oni podobno byli kilka dni temu...są w trasie koncertowej po Polsce i majom być w L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×