Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość TWA w pomarańczy_
a biedna TWA prawie wszystko połamała w pracowaniu 😭...tak jest jak trzeba siem sprzedawać za pieniądze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oni cały czas są w trasie po PL;), jutro zobaczę, bo już spadam, ale to ciekawe:) Jutro mam robotę, ale jesteśmy umówione, pamiętaj :) Nie wiem, co L.może zaoferować nie mając porząnej sali akustycznej hehe. Ale pamiętaj. 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tą piosenkę Maryli Rodowicz Bardzo lubię. Ech mała!! Bardzo fajna piosenka i prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kiedyś będziesz na Górnym Śląsku to polecam Termy Rzymskie w Czeladzi. To najpiękniejszy obiekt z 9cioma saunami 2 basenami i 2ma jakuzzi. Aria Poziomka naprawdę magiczne miejsce Termy Rzymskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba nie pójdę dziś spać😡 Będę na Górnym, bo wymyśliłam dzisiaj, że w maju do Chorzowa chcę z wnuczką M. do parku rozrywki:) Parę innych rzeczy też chętnie obadam, Pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdziesz :D bo ja też zara idem w owce i barany...zmenczona jestem bardzo...a cały tydzień tyrki przede mnom ᠋᠋ Jarek...to TWA kce do SPA...Burakówna jest piękna, bogata i szczęśliwa...i Jej luksusuf nie trza ;) ᠋᠋ pa [ostatni raz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem już w wielu Spa ale jak do tej Pory Termy R nie mają sobie równych. Ładnie też jest w Hotelu Odyssey pod Kielcami. Szczególnie widok na panoramę Kielc z części basenowej hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielę? Gratulacje🌻 Pamiętaj, że obecnie są także 6 :) Prymusko:D A ja dopiero wróciłam z kopalni: zakurzona, zmęczona, głodna:) Paznokcie dały radę, bo mocno je bezbarwnym pociągnęłam, ot co... Idę na myjkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrzyłam na ten Chór. Co za zbieg okoliczności: właśnie dziś jest koncert w L. jak wczoraj wspomniałaś, heh... No to czekamy do następnego, myślę, że na wiosnę się wybierzemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www_gnicie_pl
Niestety w niedziele...każdy weekend do dni choinkowych...normalnie teraz od kiedy taki nawał wszystkiego na stojąco zasypiam;) Nie przesadzaj :D:p żadnych 6 nie ma... Mam trzy prace do napisania...fajne tematy...ale trzeba siem skupić, znaleźć materiał, jest co robić, jedna jest dopuszczeniem do egzaminu...hehehe...tak proszę Pani Burakównej...to nie przelefki ;) Napiszem tak samo...moja pora dawno minęła ale nie mogłam bo niedzielne pracowanie czekało..ech...wolność okupiona ciężkom pracom...ale tak już jest...coś za coś... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ganiam w te i z powrotem. Właśnie wróciłam z inspekcji:( i idę na myjkę. W pon. F. miała zabieg pod narkozą w L. Jutro do weta z bydłem jedziemy, wczoraj woziłam buraki, a w piątek do L. po rodowód...W sobotę następny kot do weta, no co wieczór jakaś robota jest oprócz pracy, a jak chwila wolna to pędzę leżeć z maseczką do góry nogami jak dziś:) 🖐️)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×