Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No ja też mam blaty na miarem każdej szafki...nic siem nie dzieje...ładnie stojom i siem prezentują, dobrze siem myje...wszystko jest ok...ja naprawdę jestem zadowolona...wiesz że kcialam czerwone...ale moja kuchnia na ten kolor za mała...a to co jest pasuje jak ułał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko cieszę, bo sama z Olą wyjechałam i gdyby było źle u Ciebie- niezbyt bym się z tym czuła. A Tak- Twuśka zadowolona, ja niespecjalnie i nikt do nikogo nie ma pretensji:) . Podjadłam i spadam 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam powiedziałaś żebym poszła zobaczyć...to poszłam...widziałam wcześniej inne...ale te mi siem spodobały to kupiłam...to już moje drugie meble...na razie jest ok... jak bendem obrzydliwie bogata ;) [sfera marzeń] wtedy kupiem czerwone... ale dosyć kupowania... tera trza składać grosz do grosza by mieć na to, by poleżeć na piasku... dobrze że się nażarłaś i gnijesz... bo chcem siem serialikować do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www_gnicie_pl
www.oryginal.pl 👄 siem masz ? U Ciem słoneczko jak u mnie ? to jakie buraki wciskasz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www_gnicie_pl
przez te p********e zmiany straciłam swoje najładniejsze nicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)[czesc Mnie też coś przepadło lecz o to kopii nie kruszę. Ładne, nieładne... Tamto wyżej, może wzruszający temat, ale grafika jak dla mnie nieco upierdliwa :D . http://joemonster.org/art/25192/Po_czym_poznac_ze_jestes_juz_stary_ . Nic im nie wciskam, czasami tylko patrzę. teraz flanela najlepiej schodzi. Dobranoc, lecę okupować myjkę i alkowę, bo dzisiaj o 6 wstałam przez głupi budzik:o Już zamówiliśmy nowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www_gnicie_pl
hehehe najlepsze jest ostatnie... to tak jak z pytaniem kierowanym do pracownika [tu wpisać instytucje] czy przestał/przestała pan/pani brać łapówki ? :D ᠋ do TWA siem o 9 nie dzwoni...bo grozi to bombardowaniem :D tak jest od wczesnej młodości i bendzie do później młodości :classic_cool: ᠋ też idem przytulić owce i barany...najbardziej na świecie kocham mojom kanapem :D pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już 9:10 w stajemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pies jest z******ty:classic_cool: Nie szczeka na inne pieski, raczej z ciekawością podchodzi. Ale te tabliczki z zakazem wyprowadzania na trawniki(z wizerunkiem psa) obszczekuje namiętnie hehehehee A Twuśka co robiła dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwal siem dalej :D mnie to zupełnie nie przeszkadza :classic_cool: ᠋ No to siem pochwalem: kupiłam dziś 2 super tuniczki...w jednej latałam cały dzień bo było gorąco... tydzień mam lekarzowo-badaniowo-zabiegowy... i zabrakło szczepionki co mnie wkurzyło ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wkurzaj się o szczepionki... Podobno służba zdrowia nie szczepi się wcale, bo cały ten biznes służy firmom farmaceutycznym, a nie takim jak my niebogom. Ja się nigdy nie szczepiłam i miałam ze dwa dni kryzysu na który pomógł syrop z cebuli, Coldrex i Rutinoscorbin. Wrzuć na luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało mnie obchodzi kto siem szczepi kto nie:p nie dyskutuje na ten temat...gdybym w takich kategoriach patrzyła, kto na czym zarabia, trzeba by zaprzestać kupowania czegokolwiek i rozpocząć własną działalność wielodziedzinowom... Szczepionka jest zamówiona i czekam...tyle że już trochem późno...miałam co innego na głowie i odłożyłam na zaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie przeżywam...tyle ze niedługo bendom :D pracem domowom dostanem już jutro...ale najbardziej siem cieszę bo mam zajęcia z psychologiem klinicznym...a wiesz że to moja mała pasja, ta głębia ludzkiej duszy ;) wykładowcom jest facet...jedyny...tak same baby ale dobre...świetnie przekazują wiedze i nawiązują konkakt...no i poznałam kilka osób nawet niezłych w rozmowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna sytuacja- poznawanie takich ludzi:) Ja obecnie również nawiązuję ciekawe kontakty, ale to wiąże się z psimi klimatami. Tu husky, tam yorczek z uszami s**tzu czy jak się to pisze. Kiedyś natomiast miałam okazję poznać kilka osób z pierwszych stron gazet (hm.. prawie) . Teraz D. zazdroszczę troszkę, bo i ambasador się trafi i marszałek, aktorzy z górnej półki. No taki Nowicki okazuje się zwykłym bucem, co na ty wali każdemu i bezceremonialnie spoufala się aż tak, że kąski ludziom z talerza wyżera. Taki koleś, bezstresowe wychowanie chyba odebrał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie jestem zdziwiona...to że ma talent, nie oznacza że jakiś nie wiadomo jaki cudowny człowiek :p on ma pewnom zdolność...kto wie Rzond jakie w nas talenta siedzą nieodkryte :D:classic_cool: To ludzie dorabiają osobom publicznym nowe jestestwo kconc by były wyjątkowe...a one mają wady jak my...jak ludzie...do tego majom mnóstwo kasy...czasami tak dużo że im odpierdala :classic_cool: ᠋ dla D gratulejszyn...super życie!!! ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale ja się w nim kochałam jako małolata:"Kapelusz pełen deszczu" I ta kwestia: -J AK ŻYĆ TATO, JAK ŻYĆ? . . . Wyobraź sobie, że ja dzisiaj całą noc nie spałam, dopiero o 6 z minutami, aby o 9 wstać, bo praca:( Jak bardzo to widać na twarzy! Pójdę już poleżeć, odespać. Ty masz co robić, zatem dobranoc🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ Ja dziś szybko...żadnego siedzenia po nocach...powieszem siem, kupki wyprane powyciągam...odcinek z Gibbsem i lulu... ᠋ Ja Go kochałam za Wielkiego Szu...momo ze skończył w śmieciach... ---Szczęście? Hm, szczęście trzeba umieć sobie zorganizować!--- ᠋ dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×