Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ptaszysko a Ty gdzieś się zgruzowało? Obiecanki, cacanki a głupiemu radość:P Flowka zamykaj wielkie księgi, czas na wieczorny apel i raport!!! Może se dzisiaj trochę pomalujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księgi zamknięte, koniec z popołudniówkami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Klapnięta jestem ale szczęśliwa, że powtórka będzie dopiero za rok !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko to naobiecywało i się ulotniło. A jutro będzie się ładnie tłumaczyć dlaczego uciekło. :D Ale tak to jest z ptactwem domowym oswojonym !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwe to żadna z nas nie napisała tak jak powinno być : dzikie ptactwo nie dające się oswoić ! Bo Ptaszysko do końca życia się nie da ... ani nam ani nikomu innemu ! No chyba, że .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie... a mi pozniej wyskakuja pryszcze na ozorze i winnych nie ma... :P Jak obiecalam tak jestem... Ale spadam juz, bo brat z bejzbolem nade mna stoi. Umowil sie na wirtualna randke, czy cus... A ja mam kompleks kowboja, wiecie... Ale dobranoc przyszlam powiedziec... Przeciez obiecalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ci słowne Ptaszysko ! I kto by pomyślał (bo na pewno nie ja) !!! :D Ledwo żyję więc idę zalec do łóżeczka ! DOBRANOC !!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Nic mi się nie chce dzisiaj ! Tak nie można ! Wczoraj robota do wieczora a dziś znowu od rana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Ale wczoraj porzadzilam :D Nawet na siec nie mialam czasa :P Wstalam o 7... a taka wyspana jestem, ze mucha nie siada :D muszelka---> JAaaaasne :D Tyle, ze ja w kawie nie gustuje ;) Wlasciwie to \"co ja robie tu...\"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu tytul topiku wskazuje na to, ze zboieraja sie tu fani brazowego napoju... A ja to antyfan jestem... :P dywersje robie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej!! Zoostaw te drzwi!!! :P A wcale, ze nie... Wyspana jestem, wstalam lewa noga wiec jest ok... A szukam tylko pretekstu by moc zaspiewac: \"I co ja robie tu, co Ty tutaj robisz...\" :D Chociaz i tak moja ulubiona piosenka (moim hymnem zyciowym) jest cos innego... Zgadnij... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawwa nie moze miec koloru kawowego 😡 Widzialas kiedys maslo maslane...??? Sniegowy snieg...?? itp No normalnie!! RYNCE OPADAJA!!! poprawiam sie: wstalam oczywiscie prawa noga... porypalo mnie sie :P Albo obiema naraz... hm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam... jak wstawalam to bylam jeszcze nietomna... Moglo mi sie przecie porypac, nie...? :P Nie kupuj zadnych lopat!! Ja sobie sama kupie... Faceta w czekoladzie tez nie... :P Mam jakies czekoladki nawet na dlugie wiosenne wieczory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - jesteście ! Może Ptaszysko wstałaś ręką nie nogą ? Jaki facet w jakiej czekoladzie ? Grypsują od rana a ja nie kumata trochę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> No ja znam az 3 czekoladowych facetowi, nie wspominajac i ich roznych wcieleniach... Kazdy dobry... Ale jeden moj ulubiony... :D Nie wiem juz czym wstawalam i jaka technike do tego zastosowalam... Spalam jeszcze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to żeby wam żal było napiszę : mamy MB duże !!! Ponieważ dawno nie byłam do południa w pracy - atmosfera jest prawie szampańska. Szef wyjechał gdzieś (nikt nie wie gdzie) i luzy !!! :D Tańcząca - nie żal ci ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!!! Zal by mi bylo jakbys napisala, ze zulicie napoj Bogow :D Ale atmosfery szampanskiej zazdrosze... I niewiadomej co do miejsca pobytu szefa :P U mnie dzis spotkanie na wysokim szczeblu... nie bedzie tak wesolo :O Ale za to wieczorem robie placki ziemniaczane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×