Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Phi.... :D Ta sama co.... \"W parku, wkoło jakiegoś nudnego popiersia zakwitły bzy jedwabne, ciężkie -cała Persja! Posąg szepce do siebie! Bzy kwitną. Jestem wieszcz. Żałuję bardzo. Czego? Wiosno, ty już wiesz...\" Zgadza się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście siem romantyczne zrobiły ? :D No ... wiosna ... wiadomo ... TWA --> czy jak se zrobiem PRZEPRASZAM to zapytasz do kogo to piszem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz! Łabędź jak znak zapytania wypłynął na staw przeźroczy... Świat czeka i patrzy ci w oczy pełne wahania... Grypa mnie dopadła :-( Chorujem se, sesemeski mi wysłać aby nie było tak nudno pod kołderką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oryginalny jadłospis Prezeska ! :D Ja juz jadłam : tortellini z sosem śmietanowo-pieczarkowym ! Zrobię ci jak przyjadę ! :D Na deser : MB oczywiście ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PB jest takie Flowka, że nie oddychałam, zamarłam a nogami i rencami tak przebierałam, że wykrencone som ;) pora na myślenie o wszechświecie :D wśrut traf:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się zwlokłam z wyra.... Ucha mnie piekom, obgadujom mnie te babolce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Moniał...nawet o Tobie nie pomyślalam :P Ile cmoluchuf wypalasz ? ;) Mój umysł pochłania tera myśl o tym, że biorem siem za sernik na zimno z galaretkami i owocami...P Y C H O T A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto polewka , którom zamierzam ugotować...miałam dzisaj poł godziny zadymy w podwójnym sklepie przy półce z śmieciami... Fakes - zupa z soczewicy Składniki: - 250 g zielonej soczewicy - 250 g dojrzałych pomidorów lub puszka pomidorów bez skórki - 1/2 szklanki oliwy - 2 marchewki pokrojone w kostkę - 2 cebule pokrojone w kostkę - 2 utarte ząbki czosnku - łyżka koncentratu pomidorowego - listek laurowy - sól - pieprz - oregano - 2 łyżki czerwonego octu winnego Sposób przyrządzania: Na rozgrzanej oliwie w garnku chwilę przesmażyć pokrojoną w kostkę cebulę i utarty czosnek. Dodać marchew, listek laurowy i opłukaną soczewicę. Zalać zimną wodą (ok.1 l) i gotować pół godziny, aż zmięknie. Dodać posiekane pomidory bez skórki, koncentrat, sól, pieprz i oregano, gotować dalsze 15 minut. Przed podaniem doprawić octem. ryż albo ziemniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku !!! Pani zrobila sernik na zimno z strawberkami. Pani zadzowniła do pana . Pan zaproszenie przyjął i przyszedł. Zapowiadała się upojna noc Pani i Pana. Ale, że IQ Pani i Pana różni się zdecydowanie, niegocjacje były przerywane sporami o nic. Pan był jest i będzie ciołkiem. Kulminacyjnym punktem spotkania było to, iż Pani uświadomila sobie, że stosuje poradę _Kobiety Luksowej_ co napełniło Paniom smutkiem, bo wrażliwość Pani jest wielka jak wszystkie oceany w kupie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×