Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julek

kobiety w spodniach

Polecane posty

Mnie sie nie nudzi, tylko nie rozumie ze tak malo sie wpisuje. bo mnie ta sprwa z naukowej strony interesuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kseno 12
Kobiety dzisiaj to normalka, szokuje mnie natomiast kobieta w spódnicy, jak taką widzę to uważam że jest zboczona, coś nienormalnego!!!! Byłem dziś w Realu i widziałem jedną dostałem szoku jeszcze do tego w rajstopach, normalnie zboczona kobieta!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie zboczenie. skoro komus sie podoba je nosic niech nosza. Mnie osobiscie wygladaje panie lepiej w spodniach, bo widac szerokie biodra, waska talia i okragle posladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie widac waskie biodra, szeroka talie i plaska dupe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kseno 12
Ciekawe jak kobieta ubiera męskie spodnie to jest normalna, a jak facet ubiera rajstopy damskie to zboczony. Moralność Kalego a raczej głupota niektórych facetów ,kobit różnych tych topików. Co to jest dobro? Kalemu ukraść to jest zło, Kali ukraść - to jest dobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobienstwo, ze jest jest znikome, nie mniej zawsze pozostaje nadzieja, ktorea jak wiadomo jest matka glupkow i debili:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEDI
heheh te laski,ktore kochaja nosic spodnice badz sukienki zwiewne (tak jak nie ktore/rzy tak pisali ) a nie spodnie to pewnie dlatego,ze spodnie je gniota w pasie,biodrach a spodnice nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie podniecaja spodnie
jak sie kobiecie wzynaja w cipke . zawsze sie zastanawiam czy one sie w ten sposob podniecaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Pańiom w obcisłych spodniach zyczę udanego i szczęśliwego Nowego Roku 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiii
Do pracy zakładam spodnie - nie potrzebuje gapiącego się na mnie pracodawcy.Po pracy w zależności od okazji,raz są to spodnie innym razem spódnica lub sukienka.Na figurę nie narzekam.Mam wysportowaną sylwetkę,więc nosze to na co mam ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiii
A gdzie tu jakaś zależność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się często oglądam jak zgrabna kobieta idzie w obcisłych spodniach. Przyjemny widok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mam nogi..
bo mam grube nogi i lydki i poprostu nei moge sie przemoc, bo zaraz mam wrazenie, ze wszyscy patrzycie i widzicie tylko moje grube nogi:/ nie chodiz o to ze wymyslam, od pasa w gore podobam sie sobie, ale te nogi:/ nie jestem tez rozwydrzona desperatka, ktorej ciagle cos w wygladzie nie pasuje, jestem realistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria 99
Spodnie podkreslają moją zgrabną figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×